• Informacje na temat:

  keenen ivory wayans

Artykuły na temat: keenen ivory wayans
 • Bracia Wayans w sukienkach!

  Para komików - Shawn i Keenan Wayansowie - zagrają policjantów, którzy przebierają się dla dobra śledztwa w kobiecie ciuszki. Zwariowaną opowieść pod tytułem "White Chicks", nakręci ich starszy brat Keenen Ivory Wayans. Cała trójka współpracowała wcześniej na planie "Strasznego filmu" i "Strasznego filmu 2" .

 • Murphy i Wayans w remake'u

  Eddie Murphy ( "Następne 48 godzin" , "Gliniarz z Beverly Hills" , "Dr Dolittle 2" ) prowadzi negocjacje w sprawie swego udziału w filmie "Niewiarygodnie mały człowiek", remake'u obrazu Jacka Arnolda z 1957 roku. Nową wersję wyreżyseruje najprawdopodobniej Keenen Ivory Wayans ( "Straszny film" , "Straszny film 2" ).

 • Powrót Potwornickich

  Bracia Wayans - Keenen Ivory , Marlon i Shawn , znani z serii "Straszny film" - podpisali niedawno umowę z wytwórnią Universal Pictures. Stworzą - nadając mu XXI-wieczny wymiar - film oparty na telewizyjnym show z lat 60., opowiadającym o rodzinie przyjaznych potworów.

 • Zobaczyć i umrzeć... ze śmiechu

  W ostatni weekend na ekranach amerykańskich kin pojawiła się rewelacyjna komedia Kennana Ivory Wayansa "Scary Movie", która według krytyków ma szansę stać się jednym z największych przebojów filmowych tego lata w Stanach Zjednoczonych. Produkcja jest parodią najnowszych i najsłynniejszych filmów grozy, które biją rekordy oglądalności.

 • Człowiek, który się zmniejsza

  Reżyser Brett Ratner, który nakręcił "Godziny szczytu", ma szansę stanąć za kamerą nowej wersji filmu "The Incredible Shrinking Man".

 • Woods zamiast Brando

  James Woods ( "Sprawa honoru. Córka generała" , "Męska gra" ) zastąpi Marlona Brando na planie "Strasznego filmu 2". Jak już informowaliśmy, Marlon Brando z powodu przeciągającej się choroby nie był w stanie zagrać epizodycznej roli.

 • Eddie Murphy kurczy się

  Eddie Murphy ( "Shrek" , "Showtime" , "Pluto Nash" ) już niedługo wkroczy na plan filmu science fiction "The Incredible Shrinking Man". Obraz będzie nową wersją klasycznego dzieła "Niewiarygodnie mały człowiek" z 1957 roku. Ciemnoskóry gwiazdor wcieli się w postać mężczyzny, który na skutek działania tajemniczej substancji zaczyna się kurczyć. Zdjęcia ruszają w marcu 2004 roku.

 • "Straszny film 3" na razie w Niemczech

  "Straszny film 3" , trzecia część słynnej komediowej serii, jest wyświetlana w niemieckich kinach od 26 lutego. Tylko w ciągu pierwszego weekendu film zobaczyło 955 866 widzów. Jest to najlepszy wynik, jaki kiedykolwiek film wyprodukowany przez Miramax uzyskał w tym kraju.

 • Brando nie zagra w "Strasznym filmie 2"

  Marlon Brando nie zagra jednak w przygotowywanym właśnie seqelu filmu "Straszny film" . Udział aktora w tym projekcie od pewnego czasu stał pod znakiem zapytania z powodu jego choroby.

 • Straszni scenarzyści 3

  Jak informowaliśmy , w marcu przyszłego roku mają rozpocząć się prace na planie komedii "Straszny film 3", kontynuacji przebojowych opowieści "Straszny film" oraz "Straszny film 2" . Na fotelu reżysera trzeciej historii zasiądzie David Zucker. Według najnowszych doniesień z planu realizacji, nastąpiły zmiany w ekipie scenarzystów.

Wideo na temat: keenen ivory wayans
 • Udając gliniarzy

  Dwóch kumpli przebiera się za gliniarzy na imprezę kostiumową. Zbieg okoliczności sprawia, że zostają uznani za prawdziwych stróżów prawa i uwikłani w mafijne porachunki.