• Informacje na temat:

  keira knightley anoreksja

Artykuły na temat: keira knightley anoreksja
 • Knightley wygrała proces

  ...22-letnia Keira Knightley wygrała proces przeciwko angielskiemu brukowcowi "Daily Mail". Gazeta zamieściła bowiem zdjęcie aktorki na plaży wraz z artykułem komentującym jej bardzo szczupłą figurę. W tekście znalazła się sugestia, że gwiazda cierpi na anoreksję.

 • Genetyczna "anoreksja"

  Matka Keiry Knightley odpiera ataki mediów, które sugerują anoreksję jej córki. Oskarżyła gazety o znęcanie się nad gwiazdą "Piratów z Karaibów".

 • Keira lubi się rozbierać

  Brytyjska aktorka Keira Knightley nie ma nic przeciwko rozbieraniu się do zdjęć. "To takie wyzwalające" - mówi. Aktorka wystąpiła już nago w sesji do magazynu "Vanity Fair", a teraz 22-latka pokazała się topless na okładce magazynu "Interview".

 • Knightley: Głupie pytania

  Keira Knightley jest zła na dziennikarzy, którzy podczas konferencji prasowej na festiwalu w Wenecji, zamiast pytać tylko o nowy film "Atonoment", bardziej interesowali się tym, ile Knightley waży.

 • Keira Knightley bez kompleksów

  Keira Knightley przyznała, że pozbyła się wszelkich kompleksów dzięki graniu w filmach.

 • Keira Knightley: Marzenia do spełnienia

  Ma zaledwie 27 lat, a jest już gwiazdą pierwszego formatu. "Aktorstwo nie zawsze przynosi spełnienie i szczęście. Mnie przyniosło" - przekonuje skromnie Keira Knightley.

 • Knightley rzuci aktorstwo?

  Brytyjska aktorka Keira Knightley zastanawia się, czy nie pożegnać się z aktorstwem ze względu na presję, jaką odczuwa od czasu, kiedy stała się sławna.

 • Keira Knightley: Nie jestem anorektyczką!

  Kewira Knigtley (21 l., "Duma i uprzedzenie" ) podczas londyńskiej premiery "Piratów z Karaibów: Skrzyni umarlaka" zaprezentowała się w odsłaniającej niektóre partie jej ciała kreacji. Problem w tym, że aktorka coraz bardziej nie ma czego odsłaniać. Knightley zaprzeczyła, jakoby była anorektyczką, jednak zdradziła, że jej babcia i prababcia cierpiały na zaburzenia trawienia .

 • Knightley lubi się rozbierać

  Brytyjska aktorka Keira Knightley nie ma nic przeciwko rozbieraniu się do zdjęć. "To takie wyzwalające" - mówi.

 • Knightley z ciałem Bellucci

  Keira Knightley, gwiazda "Piratów z Karaibów" , marzy o tym, aby mieć kształty takie jak Monica Bellucci. Aktorka ma dosyć tego, że jest chuda jak patyk i w dodatku wcale nie ma biustu.

Wideo na temat: keira knightley anoreksja
 • Przyjaciel do końca świata

  Czołowy komik Hollywood Steve Carell i Keira Knightley w komedii o końcu świata. Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwójnego pecha: nie dość, że świat stoi w obliczu zagłady, to na dodatek właśnie teraz opuszcza go żona. Kiedy wydaje się, że nic nie ma już sensu, mieszkająca obok Penny (Knightley) przynosi mu list, który trafił do niej przez pomyłkę. Napisała go licealna sympatia Dodge’a, która...

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...