• Informacje na temat:

  keira knightley james righton

Artykuły na temat: keira knightley james righton
 • Keira Knightley jest w ciąży!

  Keira Knightley (29 l.) i jej mąż James Righton (31 l.) zostaną po raz pierwszy rodzicami!

 • Keira Knightley wyszła za mąż w tajemnicy

  Brytyjska aktorka Keira Knightley 5 maja wyszła za mąż za muzyka zespołu The Klaxons, Jamesa Rightona. Państwo młodzi wymienili obrączki podczas kameralnej ceremonii we francuskim miasteczku Mazan w obecności zaledwie jedenastu gości.

 • Keira Knightley zaręczyła się

  Keira Knightley (27 l.), aktorka, i James Righton (28 l.), wokalista grupy The Klaxons, zaręczyli się po piętnastu miesiącach znajomości.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  ...zdecydowanie zająć się tym tematem" - mówiła na łamach "Faktu" Jolanta. Ile tysięcy - waszym zdaniem - powinno wpływać co miesiąc na konto pani Kornhauser? Keira Knightley po raz pierwszy została mamą! 26 maja urodziła córeczkę. Ojcem dziecka gwiazdy jej mąż, James Righton. Nie wiadomo jeszcze, jakie imię otrzyma dziewczynka. Jennifer Garner i Ben Affleck przechodzą kolejny poważny kryzys...

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  .... Czytaj dalej na następnej stronie Keira Knightley (30 l.), która w świadomości widzów zapisała się rolami w "Podkręć jak Beckham", "Dumie i Uprzedzeniu", "Piratach z Karaibów" czy(...) jej córeczka. Wreszcie wyjawiła, że ona i jej mąż James Righton (32 l.) wybrali dla dziewczynki imię Edie. Podoba wam się? Czytaj dalej na następnej stronie Na tę chwilę czekali nie tylko...

 • Keira Knightley jest w ciąży

  Keira Knightley jest w ciąży - potwierdził rzecznik gwiazdy. Będzie to pierwsze dziecko aktorki i jej męża, rockowego muzyka Jamesa Rightona.

 • Keira Knightley: Ślub już w weekend?

  Brytyjska aktorka Keira Knigthley już w najbliższy weekend ma stanąć przed ołtarzem. Do zaślubin ma dojść w Nicei, a w skromnej uroczystości weźmie udział jedynie sto najbliższych osób. Wybranką jej serca jest James Righton.

 • Keira Knightley wyszła za mąż!

  Brytyjska aktorka Keira Knightley wyszła w sobotę, 4 maja, za mąż za muzyka zespołu The Klaxons, Jamesa Rightona. Państwo młodzi wymienili obrączki podczas kameralnej ceremonii we francuskim miasteczku Mazan w obecności zaledwie jedenastu gości.

 • Keira Knightley: Zrobiłam to ostatni raz

  Sławę zdobyła na Karaibach, teraz będzie walczyć w Moskwie. Keira Knightley nie boi się wyzwań!

 • Keira Knightley zaręczona!

  Brytyjska aktorka Keira Knightley zaręczyła się z wokalistą zespołu The Klaxons - Jamesem Rightonem. Para pozostaje w związku od 15 miesięcy.

Zdjęcia na temat: keira knightley james righton
Wideo na temat: keira knightley james righton
 • Keira Knightley zdradziła imię córeczki!

  W maju Keira Knightley i James Righton przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Od samych narodzin dziewczynka chroniona jest przed mediami. Knightley bardzo rzadko zdradza jakiekolwiek szczegóły z życia prywatnego. Jednak teraz gwiazdorska para zdecydowała się ujawnić imię córeczki. (źródło: Cover Video/x-news)

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Przyjaciel do końca świata

  Czołowy komik Hollywood Steve Carell i Keira Knightley w komedii o końcu świata. Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwójnego pecha: nie dość, że świat stoi w obliczu zagłady, to na dodatek właśnie teraz opuszcza go żona. Kiedy wydaje się, że nic nie ma już sensu, mieszkająca obok Penny (Knightley) przynosi mu list, który trafił do niej przez pomyłkę. Napisała go licealna sympatia Dodge’a, która...