• Informacje na temat:

  keira wyznała

Artykuły na temat: keira wyznała
 • Keira Knightley była gnębiona przez paparazzich!

  Keira Knightley (29 l.) opowiedziała w wywiadzie o trudnych początkach swojej kariery.

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • Keira Knightley wstydzi się bogactwa!

  Keira Knightley (29 l.) pomimo milionów na koncie, twierdzi, że nie pławi się w luksusie.

 • Keira Knightley: Za mały biust?

  Keira Knightley, bohaterka filmu "Piraci z Karaibów. Klątwa czarnej perły" , oświadczyła niedawno, że nigdy nie będzie mogła zagrać dziewczyny Bonda, bo - jej zdaniem - ma zbyt mały biust.

 • Keira Knightley przerażona swoim ślubem

  Keira Knightley, która w maju zaręczyła się z muzykiem Jamesem Rightonem, przyznaje, że jest przerażona przygotowaniami do ślubu.

 • Keira Knightley: Nie jestem pruderyjna

  Keira Knightley otwarcie przyznaje, że nie ma problemów z "rozbieranymi scenami".

 • Wyzwolona Keira Knightley

  Brytyjska aktorka Keira Knightley (22 l.) uwielbia rozbierać się na ekranie, gdyż uważa, że filmowe sceny erotyczne świadczą o jej "wyzwoleniu".

 • Keira Knightley przerażona własnym ślubem

  Aktorka Keira Knightley, która zaręczyła się w maju z muzykiem Jamesem Rightonem przyznała, że jest przerażona przygotowaniami do ślubu. Nigdy nie zastanawiała się, jak ma wyglądać jej wielki dzień, a porad jak wyprawić ceremonię szuka w internecie.

 • ...przyjść na świat wiosną. Shakira (38 l.) jakiś czas temu wyznała, że chciałaby mieć gromadkę dzieci, najlepiej całą drużynę piłkarską. Kilka miesięcy temu okazało się, że po raz drugi będzie(...). W 2015 roku mamą zostanie także Keira Knightley. Aktorka i jej mąż ponoć chcieli jeszcze poczekać z potomstwem, jednak niezwykle cieszą się, że wkrótce zostaną rodzicami. Liv Tyler jest już...

 • Keira Knightley: Marzenia do spełnienia

  Ma zaledwie 27 lat, a jest już gwiazdą pierwszego formatu. "Aktorstwo nie zawsze przynosi spełnienie i szczęście. Mnie przyniosło" - przekonuje skromnie Keira Knightley.

Wideo na temat: keira wyznała
 • Przyjaciel do końca świata

  Czołowy komik Hollywood Steve Carell i Keira Knightley w komedii o końcu świata. Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwójnego pecha: nie dość, że świat stoi w obliczu zagłady, to na dodatek właśnie teraz opuszcza go żona. Kiedy wydaje się, że nic nie ma już sensu, mieszkająca obok Penny (Knightley) przynosi mu list, który trafił do niej przez pomyłkę. Napisała go licealna sympatia Dodge’a, która...

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...