• Informacje na temat:

  keirę knightley

Artykuły na temat: keirę knightley
 • Jessica Alba pobiła Keirę Knightley

  Magazyn "FHM" ogłosił listę najseksowniejszych kobiet na świecie. Pierwsze miejsce w rankingu zajęła Jessica Alba (25 l.). Ubiegłoroczna zwyciężczyni, Keria Knightley (22 l.) w tym roku została daleko w tyle - znalazła się dopiero na 12. pozycji.

 • Benedict Cumberbatch i jego reżyserskie zapędy

  38-letni brytyjski aktor Benedict Cumberbatch wyznał, że aktorstwo nie jest jego jedyną pasją. Gwiazdor nie wyklucza, że pewnego dnia sam zajmie się reżyserowaniem filmów.

 • Colin Farrell ma romans!?

  ...eksukochaną, Alicją Bachledą- Curuś (27), matką rocznego synka Henry'ego Tadeusza. Polska aktorka to już zamknięty rozdział dla Colina. Teraz gwiazdor ma na oku nową zdobycz: eteryczną piękność Keirę Knightley (25 l.), z którą zagrał w swoim najnowszym filmie "London Boulevard". Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na żywo", Colin i Keira znają się już od kilku lat. W 2008 roku spotkali się na gali...

 • Oscary 2015: Dla kogo nominacje?

  15 stycznia około 15:00 dowiemy się, czy "Ida" wciąż będzie miała szansę na tegorocznego Oscara. Ogłoszenie nominacji we wszystkich 24. kategoriach odbędzie się podczas specjalnej konferencji prasowej transmitowanej na żywo.

 • Podsłuchiwał Keirę Knightley?

  Pewien brytyjski dziennikarz został oskarżony o to, że nielegalnie nagrywał rozmowy, które przez swój telefon prowadziła aktorka Keira Knightley (21 l., "Duma i uprzedzenie" ).

 • Watson wygryzła Knightley

  Emma Watson - gwiazda filmów o Harrym Potterze - będzie nową twarzą francuskiego domu mody Chanel. Zastąpi w tej roli Keirę Knightley.

 • Keira Knightley: Mistrz kierownicy?

  Masz zamiar jeździć po Londynie? Uważaj na Keirę Knightley!

 • Być jak Keira Knightley...

  Sienna Miller marzy, by bardziej przypominać swoją przyjaciółkę Keirę Knightley. Gwiazda "Piratów z Karaibów" zawsze ukrywa swoje prywatne życiem przed wścibskim mediami, czego Miller robić nie umie.

 • Seks z Keirą Knightley

  Brytyjski komik James Corden przeprosił Keirę Knightley po tym, jak publicznie pochwalił się trzydniowym seksualnym maratonem z gwiazdą "Pokuty".

 • Ostatni "Piraci" Keiry Knightley?

  Brytyjska gazeta "The Daily Mail" przyłapała na planie filmu "Atonement" angielską aktorkę Keirę Knightley ( "Duma i uprzedzenie" ), która zwierzyła się, że występ w trzeciej części serii "Piraci z Karaibów" będzie jej ostatnią kreacją Elizabeth Swann.

Wideo na temat: keirę knightley
 • Przyjaciel do końca świata

  Czołowy komik Hollywood Steve Carell i Keira Knightley w komedii o końcu świata. Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwójnego pecha: nie dość, że świat stoi w obliczu zagłady, to na dodatek właśnie teraz opuszcza go żona. Kiedy wydaje się, że nic nie ma już sensu, mieszkająca obok Penny (Knightley) przynosi mu list, który trafił do niej przez pomyłkę. Napisała go licealna sympatia Dodge’a, która...

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...