• Informacje na temat:

  keiry knightley

Artykuły na temat: keiry knightley
 • Keiry Knightley: Moje życie z dysleksją

  Keira Knightley jest dowodem na to, że przed dyslektykami nie jest zamknięta droga do wielkiej kariery. "Moja mama mogła zmusić mnie do pracy nad czytaniem tylko w jeden sposób: obiecując, że wynajmie mi agenta" - wspomina aktorka.

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • Keira Knightley okradziona

  Brytyjska aktorka Keira Knightley wezwała policję do swojego domu w Londynie, po tym, jak zorientowała się, iż podczas jej pobytu na Festiwalu Filmowym w Rzymie dokonano tam włamania.

 • "Gra tajemnic" : Sekrety Alana Turinga

  "Wszyscy sądzą, że Enigmy nie da się złamać" - w Bletchley Park słyszy Alan Turing. "Dajcie mi spróbować i wtedy będziemy wiedzieli na pewno" - odpowiada bez zająknięcia ustami Benedicta Cumberbatcha. "Gra tajemnic" to zdecydowanie nie nudna, laurkowa biografia, a film z pomysłem i werwą.

 • Knightley: co z tą anoreksją?

  Matka aktorki Keiry Knightley zapewnia, iż jej córka nie cierpi na anoreksję.

 • Kochanek Keiry Knightley

  Ray Winstone (52 l.) i Keira Knightley (24 l.) zagrają parę kochanków w gangsterskim filmie "London Boulevard".

 • Keira Knightley rozstała się z chłopakiem

  Keira Knightley po pięciu latach związku rozstała się z kolegą po fachu, Rupertem Friendem. Doniesienia te potwierdził ojciec gwiazdy filmów z serii "Piraci z Karaibów".

 • Kamuflaż Keiry Knightley

  Grzywka to sposób brytyjskiej aktorki Keiry Knightley na ukrycie problemów z cerą. Zdarza się, że aktorka obcina włosy sama nożyczkami tuż przed imprezą. W ogóle często eksperymentuje z fryzurami.

 • Farrell spotyka się z szesnastolatką?!

  Ostatnio pojawiły się doniesienia, że Colin Farrell jest zafascynowany 25-letnią Keirą Knightley . Tymczasem amerykańska prasa twierdzi, że gwiazdor romansuje z inną aktorką, młodszą od Keiry o dziewięć lat...

 • Okradli dom Keiry Knightley

  Brytyjska aktorka Keira Knightley wezwała policję do swojego domu w Londynie, gdy zorientowała się, iż podczas jej pobytu na festiwalu filmowym w Rzymie, dokonano tam włamania.

Wideo na temat: keiry knightley
 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Przyjaciel do końca świata

  Czołowy komik Hollywood Steve Carell i Keira Knightley w komedii o końcu świata. Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwójnego pecha: nie dość, że świat stoi w obliczu zagłady, to na dodatek właśnie teraz opuszcza go żona. Kiedy wydaje się, że nic nie ma już sensu, mieszkająca obok Penny (Knightley) przynosi mu list, który trafił do niej przez pomyłkę. Napisała go licealna sympatia Dodge’a, która...

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

Dyskusje na temat: keiry knightley