• Informacje na temat:

  keisha buchanan piosenkarka

Artykuły na temat: keisha buchanan piosenkarka
 • Boi się koleżanki z zespołu?!

  Rodzice członkini brytyjskiego zespołu Sugababes - Amelle Berrabah - wezwali ostatnio policję w obawie o to, że ich córka została porwana. Piosenkarka zniknęła po kłótni z koleżanką z zespołu - Keishą Buchanan.

 • Kolejna gwiazda w psychiatryku

  Gwiazda brytyjskiej grupy Sugababes , Amelle Berrabah , od dłuższego czasu zmagała się z depresją, zanim ostatnio trafiła na leczenie psychiatryczne. Piosenkarka od wielu tygodni cierpiała na bezsenność i brak apetytu.

 • Wyczerpana gwiazda w szpitalu

  Wokalistka Amelle Berrabah z zespołu Sugababes trafiła do szpitala.

 • Kłócą się o nazwę girlsbandu

  Przedstawiciele brytyjskiego girlsbandu Sugababes wytoczyli proces byłej wokalistce grupy, Mutyi Buenie. Piosenkarka i założycielka zespołu złożyła bowiem wniosek o prawa do nazwy Sugababes.

 • Z Eurowizji do girlsbandu?

  Piosenkarka Amelle Berrabah opuściła zespół Sugababes. Czy zastąpi ją reprezentująca podczas Eurowizji Wielką Brytanię Jade Ewen?

 • Dziewczyny się pokłóciły?

  Przyszłość brytyjskiego girlsbandu Sugababes stanęła pod znakiem zapytania.

 • Fani ją znienawidzili

  Piosenkarka Amelle Berrabah z girlsbandu Sugababes stała się celem ataków fanów zespołu.

 • Wyrzucili ją z zespołu!

  Niespodziewany rozwój wydarzeń w brytyjskim girlsbandzie Sugababes!

 • Dziewczyny po przejściach

  Brytyjski girlsband Sugababes, trawiony konfliktami personalnymi, już dwa razy przesuwał moment premiery nowej płyty. W 2010 roku dziewczyny zamierzają jednak wynagrodzić fanom czekanie, wydając co najmniej pięć singli z nowego, długo oczekiwanego albumu "Sweet 7".

 • Kapryśne Sugababes

  Członkinie grupy Sugababes zażądały spełnienia listy 10 warunków przez organizatorów koncertu na wolnym powietrzu, podczas którego brytyjskie wokalistki mają znajdować się na scenie jedynie przez 15 minut.

Wideo na temat: keisha buchanan piosenkarka
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...