• Informacje na temat:

  keisha buchanan plotki

Artykuły na temat: keisha buchanan plotki
 • Sugababes duetem

  Potwierdziły się krążące od dłuższego czasu plotki o rozpadzie popularnej brytyjskiej grupy Sugababes. Dziewczęce trio opuściła 20-letnia Mutya Buena. Keisha Buchanan i Heidi Range, pozostałe wokalistki grupy, poinformowały, że będą działać dalej z nową członkinią, której nazwisko ma zostać ujawnione w ciągu "następnych 24 godzin".

 • Zazdrosna Sugababe

  Główna wokalistka girlsbandu Sugababes, Keisha Buchanan (23 l.), skrytykowała byłą koleżankę z zespołu.

 • Koniec Sugababes?

  Sugababes, popularny brytyjski girlsband, ponownie nagrywa swoje stare piosenki. Mają się one trafić na składankę z największymi przebojami grupy. Fakt ten, w opinii dziennikarzy, potwierdza plotki o rozpadzie zespołu.

 • Dziewczyny się pokłóciły?

  Przyszłość brytyjskiego girlsbandu Sugababes stanęła pod znakiem zapytania.

 • Sugababes nagrały płytę

  Czwarty album brytyjskiego żeńskiego tria Sugababes nosi tytuł "Taller In More Ways". Do sklepów trafi on 10 października, a dwa tygodnie wcześniej będzie można usłyszeć pierwszego singla "Push The Button". Wyprodukował go sam Dallas Austin, pracujący wcześniej m.in. z Pink, TLC i Madonną.

 • Sugababe przed operacją

  Główna wokalistka zespołu Sugababes cierpi na przepuklinę.

Wideo na temat: keisha buchanan plotki
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...