• Informacje na temat:

  keith flint

Artykuły na temat: keith flint
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Przybylski "obleśnie fantastyczny"

  "Ja nie wiem, co ty bierzesz, ale to musi być dobre" - stwierdził Piotr Gąsowski tuż po sobotnim występie Marcina Przybylskiego. W sobotę, 25 października, aktor wcielił się w Iggy'ego Popa i wygrał szósty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • Keith Flint znów samotny

  Keith Flint, członek brytyjskiej grupy the Prodigy, zakończył właśnie swój związek z Gail Porter, brytyjską prezenterką telewizyjną. Para często określana była jako "piękna i bestia". Do oficjalnego rozstania doszło w niecały miesiąc po tym, jak Gail wyprowadziła się od Flinta.

 • Keith Flint dumny z angielskiej muzyki

  Keith Flint, wokalista zespołu The Prodigy, uważa, że Wielka Brytania od zawsze była muzycznym centrum świata. Muzyk przyznaje też, iż ma dość największego przeboju grupy, "Firestarter", który do dziś sprawia mu wiele kłopotów w codziennym życiu.

 • Piękna i Bestia znów razem

  Keith Flint, znany ze swej dość nietypowej fryzury wokalista grupy the Prodigy, i Gail Porter, znana brytyjska prezenterka telewizyjna, po prawie dwóch miesiącach rozstania postanowili do siebie wrócić. Para rozstała się w marcu, zaledwie po pięciu miesiącach znajomości.

 • Keith Flint randkuje w tajemnicy

  Lider brytyjskiej grupy Prodigy Keith Flint (34 l.) spotyka się z wschodzącą gwiazdą hip hopu Jentiną (19 l.), nazywaną "brytyjską odpowiedzią na Missy Elliott". Trzymiesięczny związek trzymany jest w tajemnicy, bo wokalistka boi się, czy jego ujawnienie nie złamie jej kariery.

 • Przewodnik rockowy: Keith Moon. Super świr

  Pamiętacie Muppety? Jeśli tak, to zapewne poza żabą Kermitem i świnką Piggy pozostał wam w pamięci nieokrzesany, nieprzewidywalny oraz niepowstrzymany perkusista - Zwierzak. Jego szaleństwa były niczym przy tym, co robił jego pierwowzór, nieżyjący już niestety od 35 lat, bębniarz The Who - Keith Moon.

 • "Nie jestem przerażający!"

  Keith Flint, frontman brytyjskiej grupy The Prodigy, uważa, że ludzie opacznie odczytują jego wizernuek.

Wideo na temat: keith flint
 • Elitarni - Ostatnie starcie

  Pozycja obowiązkowa! Skrzyżowanie "Infiltracji" z "Ojcem chrzestnym". Slash films. Tylko jeden film pokonał w Brazylii w zestawieniach box-office'u "Avatara". "Elitarni - ostatnie starcie" potrzebował zaledwie trzech tygodni na zdobycie tytułu największego hitu XXI wieku. Na ten wynik zapracował nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim brawurowo zrealizowane sceny akcji. Zebraliśmy wspaniałą ekipę od efektów specjalnych - mówi reżyser filmu Jose Padilha, w tym m.in. takich...

 • 17 Again

  Rocznik '89, Mike O'Donnell (Zac Efron) jest gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki, mającą przed sobą świetlaną przyszłość i uniwersyteckie stypendium sportowe w kieszeni. Niestety, Mike postanawia zaprzepaścić swoją szansę, poślubiając Scarlett - dziewczynę, która spodziewa się jego dziecka. Prawie 20 lat później najlepsze lata życia Mike (Matthew Perry) ma już dawno za sobą. Jego małżeństwo ze Scarlett (Leslie Mann) rozpadło się, w pracy znów ominął go awans, jego nastoletnie dzieci mają go...

 • Co nas kręci

  Niezwykła pasja zwykłych ludzi wyłania się z motocyklowego dokumentu "Co nas kręci", którego siłą są wywiady z przeciętnymi pasjonatami dwóch kółek. Mimo, że część z nich z motocyklizmem miała do czynienia zawodowo jak Kenny Rogers, pierwszy Amerykanin na podium Moto GP, Jason DiSalvo, zwycięzca Daytony czy Keith Code, twórca California Superbike School to reżyser Bryan H. Carroll oszczędza nam tej wiedzy aż do napisów końcowych, tworząc wrażenie, że jednośladów może dosiadać każdy i czerpać...