• Informacje na temat:

  keith richards zdjęcia

Artykuły na temat: keith richards zdjęcia
 • "Lucyfer": Finałowy sezon zadebiutuje w dwóch częściach

  ...zobaczymy także Tricię Helfer (Charlotte Richards). Nie wiadomo w ilu odcinkach wystąpi aktorka, ani jaką rolę zagra. Jak na razie Tricia zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wygląda(...) adaptacją komiksu autorstwa Neila Gaimana, Sama Keitha i Marka Dringenberga. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu...

 • Nie żyje saksofonista The Rolling Stones

  Bobby Keys, wieloletni współpracownik słynnego zespołu The Rolling Stones, zmarł w wieku 70 lat.

 • Kuba Wojewódzki ujawnił wstydliwy sekret Michała Figurskiego

  ...wybaczyć, że nie jest liderem w tym duecie. Pod koniec współpracy byliśmy w takich stosunkach jak Mick Jagger i Keith Richards. Ten sam zespół, występ, ale inna garderoba, także mentalnie" - pisze...

 • Keith Richards będzie piratem!

  Nareszcie oficjalnie ogłoszono, że gitarzysta Rolling Stones - Keith Richards - pojawi się w epizodzie trzeciej części "Piratów z Karaibów". Johnny Depp ( "Marzyciel" , "Rozpustnik" ) podczas londyńskiej premiery drugiej części trylogii "Skrzynia umarlaka" powiedział, że Richards wcieli się w postać ojca głównego bohatera filmu - kapitana Jacka Sparrowa.

 • "Na dobre i na złe": Adam znajdzie sobie nową dziewczynę!

  ...dobrze się ułoży, bo Falkowicz jest jak Keith Richards z The Rolling Stones albo karaluch - przetrwa wszystko (śmiech). Skoro w życiu Adama pojawi się nowa kobieta, etap fascynacji Wiktorią można(...) w Akademii Teatralnej. Super dziewczyna! Lubię ją i cenię, współpraca z nią to czysta przyjemność. Zaplanowałeś już urlop? - Na razie pracuję na planie "Czasu honoru", mam też zdjęcia do "Na...

 • Keith Richards piratem

  Gitarzysta The Rolling Stones Keith Richards wystąpi w dwóch kolejnych częściach "Piratów z Karaibów". Muzyk zagra ojca kapitana Jacka Sparrowa, w którego ponownie wcieli się Johnny Depp.

 • K. Richards nie będzie piratem

  Natłok obowiązków w The Rolling Stones sprawił, że Keith Richards, gitarzysta tej grupy, nie wystąpi w kontynuacji przygodowego filmu "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły". Muzyk miał zagrać niewielką rolę ojca kapitana Jacka Sparrowa, którego postać odtwarza Johnny Depp.

 • "Ojciec chrzestny" i Caravaggio?

  Johnny Depp określił swój dokumentalny projekt, którego bohaterem jest gitarzysta The Rolling Stones Keith Richards, jako połączenie "Ojca chrzestnego" i obrazu Caravaggia.

 • Stonesi: Gitarzysta nie zagra pirata

  Keith Richards, gitarzysta angielskiego zespołu The Rolling Stones ostatecznie wykluczył możliwość wzięcia udziału w kolejnych częściach filmu "Piraci z Karaibów". Muzyk miał zagrać w obrazie ojca głównego bohatera, którego odtwórcą jest Johnny Depp.

 • "Ona nie pociągnie zbyt długo"

  Keith Richards, gitarzysta grupy The Rolling Stones, nie znosi współczesnej muzyki. Jak przyznaje, wyjątkiem jest jedynie Amy Winehouse.

Wideo na temat: keith richards zdjęcia
 • Uśpieni

  Ta historia wydarzyła się naprawdę. Charyzmatyczny profesor uniwersytecki Coupland (Jared Harris), którego metody pracy wzbudzają wiele kontrowersji, zachęca swoich studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii Couplanda jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii. Wkrótce przekonują się, że nie wolno igrać ze zjawiskami paranormalnymi.

 • Co nas kręci

  Niezwykła pasja zwykłych ludzi wyłania się z motocyklowego dokumentu "Co nas kręci", którego siłą są wywiady z przeciętnymi pasjonatami dwóch kółek. Mimo, że część z nich z motocyklizmem miała do czynienia zawodowo jak Kenny Rogers, pierwszy Amerykanin na podium Moto GP, Jason DiSalvo, zwycięzca Daytony czy Keith Code, twórca California Superbike School to reżyser Bryan H. Carroll oszczędza nam tej wiedzy aż do napisów końcowych, tworząc wrażenie, że jednośladów może dosiadać każdy i czerpać...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.