• Informacje na temat:

  keith urban plotki

Artykuły na temat: keith urban plotki
 • Mąż Nicole Kidman jest gejem?

  Nicole Kidman (46 l.) wyraźnie nie ma szczęścia do mężczyzn. Najpierw przeżyła nieudane małżeństwo z Tomem Cruisem (51 l.), a teraz pojawiły się plotki, że jej obecny mąż, Keith Urban (46 l.), jest gejem!

 • Nicole Kidman: Ślub lada dzień

  Nicole Kidman (39 l., "Inni" ) i jej narzeczony Keith Urban są już w Australii, gdzie w ciągu najbliższych dni wezmą ślub. Przyjazd do Australii jest powrotem do domu dla obojga zakochanych - zarówno Kidman jak i Urban wychowywali się w tym kraju.

 • Nicole Kidman jest w ciąży!

  ...40-letnia aktorka w końcu będzie miała dziecko. Wraz z mężem Keithem Urbanem (40 l.) starali się o nie już od ponad roku. Kidman przez jakiś czas stosowała nawet terapię hormonalną.

 • Nicole Kidman zaręczona

  Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" ) powiedziała, że jest zaręczona z urodzonym w Nowej Zelandii piosenkarzem country Keithem Urbanem (38 l.) - czytamy w raporcie opublikowanym na internetowej stronie magazynu "People". "Jest obecnie moim narzeczonym" - wyznała była żona Toma Cruise'a.

 • Nicole Kidman romansuje z piosenkarzem

  Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" ) i australijski piosenkarz Keith Urban (38 l.), stanowczo zaprzeczają prasowym pogłoskom, jakoby łączył ich romans. Jednak nawet spece od ich wizerunku odliczają już dni, kiedy plotka o łączącym ich uczuciu stanie się potwierdzonym faktem.

 • Nicole Kidman: Co z tą ciążą?

  W czerwcu 2006 roku Nicole Kidman (39 l., "Inni" ) wzięła ślub z popularnym piosenkarzem country Keithem Urbanem. Od tego czasu dziennikarze czekają tylko na informację o tym, że aktorka jest w ciąży. Już kilka razy pojawiały się plotki na ten temat. Jednak gwiazda konsekwentnie je wyśmiewa.

 • Kidman jednak w ciąży!

  Australijska aktorka Nicole Kidman jest w ciąży - potwierdziła jej rzeczniczka.

 • Skandal w amerykańskim "Idolu"

  Jurorka Mariah Carey jako jedyna nie raczyła na stojąco oklaskiwać występu Jennifer Lopez. Wszystko to przez konflikt dwóch amerykańskich diw.

 • Wolą Holmes, nie Kidman?

  Gwiazda Hollywood Nicole Kidman zdementowała informacje pojawiające się w amerykańskich magazynach, jakoby jej dwójka adoptowanych wraz z Tomem Cruisem dzieci przestała nazywać ją "mamą".

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

Wideo na temat: keith urban plotki
 • Dredd 3D

  Ameryka przyszłości. Radioaktywne pustkowie, na którym życie stało się luksusem. Ludzie przenieśli się do rządzących się własnymi prawami, ogromnych miast-państw. Na wschodnim wybrzeżu, rozpostarte na obszarze sięgającym od dawnego Bostonu aż po były Waszyngton, leży Mega City One, gigantyczna, ociekająca przemocą metropolia, której 400 milionów mieszkańców żyje w nieustannym strachu. Jedynymi, którzy próbują utrzymywać porządek i sprawiedliwość w tym gigantycznym mieście grzechu, są...

 • Riddick

  Trzecia odsłona słynnej serii science fiction, którą zapoczątkowały filmy "Pitch Black" i "Kroniki Riddicka". Zdradzony przez przyjaciół i pozostawiony na obcej planecie Riddick musi przetrwać w walce ze śmiertelnie groźnymi wrogami. Staję się jeszcze potężniejszy i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Łowcy nagród ścigający go przez całą galaktykę staną się jedynie pionkami w grze, dzięki której Riddick rozpocznie odsiecz swojej planety, stojącej w obliczu zagłady.

 • Ksiądz 3D

  Film zrealizowany na podstawie znanego i bardzo popularnego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga Paul Bełtany wcieli się w postać księdza Ivana Issaca, który wypowie posłuszeństwo kościołowi i wyruszy śladem bandy wampirów, które porwały jego siostrzenicę.