• Informacje na temat:

  keith urban zdjęcia

Artykuły na temat: keith urban zdjęcia
 • "Dajcie nam spokój!"

  Hollywoodzka gwiazda Nicole Kidman i jej mąż Keith Urban poprosili w czwartek paparazzich, aby dali spokój im i ich córce Sunday Rose.

 • Kidman nie sprzeda dziecka

  Nicole Kidman i jej mąż Keith Urban odrzucili podobno oferty sesji zdjęciowych z ich nowo narodzona córką Sunday Rose, pomimo iż magazyny były gotowe zapłacić za nie kilka milionów dolarów.

 • Kidman chce spokoju

  Hollywoodzka gwiazda Nicole Kidman i jej mąż Keith Urban poprosili w czwartek paparazzich, aby dali spokój im i ich córce Sunday Rose.

 • Nicole Kidman: Ślub lada dzień

  Nicole Kidman (39 l., "Inni" ) i jej narzeczony Keith Urban są już w Australii, gdzie w ciągu najbliższych dni wezmą ślub. Przyjazd do Australii jest powrotem do domu dla obojga zakochanych - zarówno Kidman jak i Urban wychowywali się w tym kraju.

 • Eva Longoria: Bora Bora u boku Nicole Kidman

  Świeżo poślubieni Nicole Kidman (39 l., "Tłumaczka" ) i Keith Urban 26 czerwca polecieli na swój miodowy miesiąc na wyspę Bora Bora, by z dala od paparazzi rozkoszować się przez tydzień małżeńskim szczęściem, jednak po przylocie zastali tam... Evę Longorię (31 l., "Gotowe na wszystko") ze swym chłopakiem, koszykarzem Tony'm Parkerem.

 • Nicole Kidman romansuje z piosenkarzem

  Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" ) i australijski piosenkarz Keith Urban (38 l.), stanowczo zaprzeczają prasowym pogłoskom, jakoby łączył ich romans. Jednak nawet spece od ich wizerunku odliczają już dni, kiedy plotka o łączącym ich uczuciu stanie się potwierdzonym faktem.

Wideo na temat: keith urban zdjęcia
 • Dredd 3D

  Ameryka przyszłości. Radioaktywne pustkowie, na którym życie stało się luksusem. Ludzie przenieśli się do rządzących się własnymi prawami, ogromnych miast-państw. Na wschodnim wybrzeżu, rozpostarte na obszarze sięgającym od dawnego Bostonu aż po były Waszyngton, leży Mega City One, gigantyczna, ociekająca przemocą metropolia, której 400 milionów mieszkańców żyje w nieustannym strachu. Jedynymi, którzy próbują utrzymywać porządek i sprawiedliwość w tym gigantycznym mieście grzechu, są...

 • Riddick

  Trzecia odsłona słynnej serii science fiction, którą zapoczątkowały filmy "Pitch Black" i "Kroniki Riddicka". Zdradzony przez przyjaciół i pozostawiony na obcej planecie Riddick musi przetrwać w walce ze śmiertelnie groźnymi wrogami. Staję się jeszcze potężniejszy i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Łowcy nagród ścigający go przez całą galaktykę staną się jedynie pionkami w grze, dzięki której Riddick rozpocznie odsiecz swojej planety, stojącej w obliczu zagłady.

 • Ksiądz 3D

  Film zrealizowany na podstawie znanego i bardzo popularnego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga Paul Bełtany wcieli się w postać księdza Ivana Issaca, który wypowie posłuszeństwo kościołowi i wyruszy śladem bandy wampirów, które porwały jego siostrzenicę.