• Informacje na temat:

  kellan lutz kellan lutz

Artykuły na temat: kellan lutz kellan lutz
 • Ma głos kochanki idealnej?

  ..., Elizabeth Banks i Kellan Lutz. Emisja nowych odcinków rozpocznie się 30 września 2012 roku. Natomiast "Cleveland Show" na antenę powraca 7 października.

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • "Stumptown", "Prodigal Son", "Evil". Jakie nowości zadebiutują jesienią?

  ..."FBI: Most Wanted" będą łapać przestępców z list gończych. Obsada: Julian McMahon, Alana de la Garza, Keisha Castle-Hughes, Kellan Lutz, Roxy Sternberg, Nathaniel Arcand. All Rise Kolejny serial...

 • Harrison Ford w "Niezniszczalnych 3"

  Harrison Ford zastąpi Bruce'a Willisa w kolejnej odsłonie filmu akcji "Niezniszczalni 3". Ford dołączy do takich gwiazd, jak: Arnold Schwarzenegger, Jason Statham i Kellan Lutz. Udział Nicolasa Cage'a i Jackie Chana nie został oficjalnie potwierdzony.

 • Burza hormonów pod palmami

  Wulkan emocji i uczuć wybuchł, a z jego wnętrza poleciała wrząca lawa, niosąc ze sobą falę licznych gorących romansów w Hollywood. Niewątpliwą zwyciężczynią "wyścigu" na najbardziej kochliwą gwiazdkę "90210"jest odtwórczyni roli Annie, Shenae Grimes. To przez jej pościel przewinęli się w pierwszej kolejności serialowi przystojniacy, Adam Gregory i Kellan Lutz. Szybko jednak przekonali się, że...

 • Miley Cyrus zerwała z nowym chłopakiem

  Niepokorna gwiazdka rozstała się z aktorem Kellanem Lutzem, z którym spotykała się od kilku tygodni.

 • "Bogowie i herosi" - kolejny film w 3D

  Czeka nas kolejny film fantasy w 3D. Tym razem to "Bogowie i herosi".

 • John Hurt w roli Zeusa

  John Hurt, znany m.in. z serii filmów o Harrym Potterze oraz Isabel Lucas, jedna z bohaterek obrazu "Transformers: Zemsta upadłych" wystąpią w mitologicznej produkcji "Immortals".

 • Żmuda Trzebiatowska w Hollywood

  W czwartek, 27 października, do wypożyczalni DVD trafia hollywoodzki debiut Marty Żmudy Trzebiatowskiej "Gry małżeńskie". Dystrybutorem wydawnictwa jest Monolith.

 • Stallone: Willis jest "chciwy i leniwy"

  Poznaliśmy powody, dla których nie zobaczymy Bruce'a Willisa w "Niezniszczalnych 3". Poszło o... milion dolarów.

Wideo na temat: kellan lutz kellan lutz
 • Gwiazdy "Zmierzchu" i "Czystej krwi" razem

  Kellan Lutz i Ashley Greene ("Zmierzch) oraz Rutina Wesley i Sam Trammell ("Czysta krew") na spóźnionej halloweenowej imprezie w Las Vegas 2 listopada.

 • Immortals. Bogowie i herosi 3D

  Grecki wojownik Tezeusz walczy przeciwko uwięzionym tytanom. Najnowszy film twórców "300"! Wiele lat po mitycznym zwycięstwie Bogów nad Tytanami na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Żądny władzy król Hyperion (Mickey Rourke) wypowiada wojnę ludzkości. Plądrując bezbronne, wobec jego brutalnej armii, ziemie Grecji poszukuje legendarnego Łuku - broni o niewyobrażalnej mocy, wykutej niegdyś w niebiosach przez Boga Wojny, Aresa. Ten kto posiądzie broń będzie dowodził czekającymi na...

 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...