• Informacje na temat:

  keller

Artykuły na temat: keller
 • Zbyt czuły pan Keller

  ...zaproponuje mu wyjazd, lecz Keller się nie zgodzi. Leon zorganizuje kolację dla rodziny Kellerów i swoich córek. Podczas posiłku Maks oświadczy się Alicji. Dziewczyna oczywiście powie "tak". Maks uda się do szpitala, aby przeprowadzić operację, a Alicja zostaje na noc u Leona. W nocy obudzą ją czułe pieszczoty. W swoim łóżku nie ujrzy jednak ukochanego, a... jego ojca! Senior rodu Kellerów będzie...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Do personelu szpitala Copernicus dołącza chirurg, doktor Przemek Karski, który kończy swoją specjalizacje i trafia do zespołu Alicji Keller. Po zdaniu...

 • Ewan McGregor w seks klubie

  Ewan McGregor ( "Wyspa" ) i Hugh Jackman ( "X-Men: Ostatni bastion" ) wystąpią u szwedzkiego reżysera Marcela Langeneggera w dramacie "The Tourist". Autorami scenariusza są Mark Bomback ( "Constantine" ), Patrick Marber ( "Bliżej" ) i Jason Keller.

 • Do personelu szpitala Copernicus dołącza chirurg, doktor Przemek Karski, który kończy swoją specjalizacje i trafia do zespołu Alicji Keller. Po zdaniu...

 • Starostecka i Korcz: Razem pół wieku

  Elżbieta Starostecka, czyli niezapomniana Anna z "Czarnych chmur", która po kilkuletniej przerwie wróciła do aktorstwa i gra Krystynę Keller w "Lekarzach", od prawie pół wieku jest do szaleństwa zakochana w swoim mężu, kompozytorze Włodzimierzu Korczu. Ich wspólna historia liczy już 50 lat!

 • "Lekarze": Magdalena Różczka znów w reklamie

  Magdalena Różczka, czyli dr Alicja Keller z "Lekarzy", zdobyła kolejny kontrakt reklamowy. Tym razem w branży jubilerskiej!

 • Gdy aktorzy śpiewają

  Kiedy Paweł Małaszyński ogłosił, że rezygnuje z roli w serialu "Lekarze" na rzecz kariery muzycznej, niewielu dawało temu wiarę. A jednak! Ambicjom aktora stało się zadość - scenarzyści uśmiercili Maksa Kellera. Pytanie tylko, jakie owoce przyniesie wybór artystycznej drogi.

 • "Lekarze": Paweł Małaszyński kończy 40 lat i wciąż czeka na rolę swego życia

  Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy" i Paweł Konaszewicz z "Misji Afganistan", którego już we wrześniu oglądać będziemy w nowym serialu "Para nie do pary", w niedzielę - 26 czerwca - świętować będzie 40. urodziny.

 • Paweł Małaszyński... feministą?

  Pod koniec grudnia Paweł Małaszyński publicznie ogłosił odejście z serialu "Lekarze" i dłuższy rozbrat z kinem i telewizją. Dla wszystkich, którzy już teraz zaczęli tęsknić za jego osobą, mamy dobrą wiadomość. 14 lutego, w Walentynki, odtwórcę postaci dr Maksa Kellera będzie można zobaczyć w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesnej, niebanalnej komedii o poszukiwaniu miłości

Zdjęcia na temat: keller
 • Paweł Małaszyński, czyli dr Maks Keller z "Lekarzy"
Wideo na temat: keller
 • "Lekarze": Co słychać w 5. sezonie u dr Keller?

  To będzie wyjątkowo spokojny sezon dla Alicji Keller. - Alicja ma tak spokojne i tak ułożone życie, że to jest dla mnie nowość do grania - powiedziała nam Magdalena Różczka.

 • Nowa płyta zespoły Pawła Małaszyńskiego!

  10 lutego ukaże się najnowsza płyta grupy Cochise, której liderem jest Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy". Krążek o nazwie „118” wydany zostanie nakładem wytwórni Metal Mind Production. Znajdzie się na nim 13 kompozycji napisanych w języku angielskim.

 • Kampania "Jeszcze żywy karp"

  Karpie w Polsce są wciąż traktowane niehumanitarnie. Takiej sytuacji stanowcze „nie” mówi Klub Gaja, który prowadzi kampanię „Jeszcze żywy karp”. Ambasadorami tej akcji są m.in. Magdalena Popławska, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, czyli Elżbieta Knappe, Anka Adamowicz i Beata Darmięta z „Przepisu na życie”, Magdalena Różczka, czyli Alicja Keller z „Lekarzy”, Olga Frycz, czyli Ala z „M jak

Dyskusje na temat: keller