• Informacje na temat:

  kelly clarkson ma chłopaka

Artykuły na temat: kelly clarkson ma chłopaka
 • Netflix: Zapowiedzi i nowości. Listopad 2018

  House of Cards 2 listopada wystartuje finałowy sezon "House of Cards". W szóstej odsłonie produkcji w roli głównej zobaczymy Robin Wright. U jej boku wystąpią Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott oraz Boris McGiver. Przypomnijmy, że szósta seria będzie składać się z ośmiu odcinków (poprzednie sezony liczyły trzynaście epizodów). Na...

 • "The Voice of Poland": Trudne wybory Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak

  Za nami pierwszy odcinek na żywo piątej edycji "The Voice of Poland". Tradycyjnie nie obyło się bez łez i emocjonalnych wyznań.

 • Kelly Clarkson zaręczona

  30-letnia wokalistka Kelly Clarkson pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym na Twitterze.

 • Kelly Clarkson bała się kompromitacji

  Amerykańska wokalistka Kelly Clarkson, nie chcąc powtórzyć wpadki Christiny Aguilery, poprosiła przed Super Bowl (finał rozgrywek futblou amerykańskiego) o prompter wyświetlający słowa narodowego hymnu.

 • Dlaczego nie ma chłopaka? To przez rodziców!

  29-letnia amerykańska wokalistka Kelly Clarkson tłumaczy, że jej niepowodzenia w życiu prywatnym mają związek z rozwodem rodziców.

 • Kelly Clarkson: Rozstanie z chłopakiem

  Znana z przeboju "Since U Been Gone" Kelly Clarkson, 24-letnia zwyciężczyni amerykańskiego "Idola", rozstała się ze swoim chłopakiem, wokalistą i kompozytorem Grahamem Coltonem. Jeszcze niedawno mówiło się o ich małżeństwie, jednak Kelly stwierdziła, że w związku z karierą nie mają dla siebie czasu.

 • Finalista "Idola" rzucił chłopaka

  Adam Lambert, 27-letni zdobywca drugiego miejsca amerykańskiego "Idola", nie jest w stanie pogodzić dobrze zapowiadającej się kariery z uczuciem do pewnego projektanta wnętrz.

 • "Dobrze się czuję jako singiel"

  Zwyciężczyni programu "American Idol" Kelly Clarkson wyjawia dlaczego nienawidzi programu do obróbki wokalu, jak przyjęła recenzję swojej płyty "My December" i co czuła oglądając siebie w intrygującym filmiku na YouTube. Piosenkarka odpowiada również na pytania dotyczące jej życia prywatnego.

 • Złamane serce 24-latki

  Muzyka sposobem na złamane serce? Znana z popularnej serii "High School Musical" wokalistka Ashley Tisdale twierdzi, że zdecydowane tak, a jej singel "It's Alright, It's OK" to jej zdaniem swoisty hymn o rozstaniu.

 • Poszukiwany numer jeden

  Kompilacja największych przebojów amerykańskiej piosenkarki Hilary Duff, zatytułowana "Most Wanted", zadebiutowała na pierwszym miejsce listy bestsellerów "Billboardu". Wciąż świetnie sprzedaje się płyta "The Emancipation Of Mimi" Mariah Carey, która pozostaje w pierwszej dziesiątce notowania już 19. tydzień z rzędu!