• Informacje na temat:

  kelly family

Artykuły na temat: kelly family
 • "Orville": Seth MacFarlane i parodia "Star Treka"

  Twórca serialu animowanego "Family Guy" tym razem postanowił zabrać widzów w międzyplanetarną podróż.

 • Kelly Family: Przyjedzie Angelo

  1 czerwca w krakowskim klubie "Loch Ness" wystąpi Angelo Kelly, najmłodszy członek grupy The Kelly Family, bardzo popularnej szczególnie w połowie lat 90. XX wieku.

 • Justyna Steczkowska nie chce rozmawiać z siostrą! Od roku między nimi jest źle!

  ...znana na Zachodzie niż w Polsce. Nazywali nas polską Kelly Family, mieliśmy nawet własny autobus i uwielbiała nas belgijska królowa Fabiola" - mówi siostra diwy.  Agata jest dyrygentem, prowadzi...

 • The Kelly Family w żałobie

  Daniel Jerome Kelly, głowa słynnej muzykującej irlandzkiej rodziny, której część gościliśmy w tym roku na koncercie w Polsce, zmarł w poniedziałek, 5 sierpnia, w Kolonii. Miał 71 lat. Nieoficjalnie wiadomo, że przyczyną zgonu był wylew krwi do mózgu.

 • Kto ma szansę na Złote Globy?

  ...filmie telewizyjnym: Jessica Lange w "American Horror Story" Kelly Macdonald w "Zakazanym imperium" Maggie Smith w "Downton Abbey" Sofia Vergara w "Modern Family" Evan Rachel Wood w "Mildred Pierce(...)" "Modern Family" Najlepszy aktor w serialu komediowym: Alec Baldwin w "30 Rock" David Duchovny w "Californication" Johnny Galecki w "The Big Bang Theory" Thomas Jane w "Hung" Matt LeBlanc...

 • Kelly Family: Nie musimy podążać za modą

  Na sklepowych półkach pojawił się niedawno nowy album grupy Kelly Family zatytułowany "La Patata". W tym rodzinnym zespole doszło jednak wcześniej do zmian personalnych, dlatego też nieco zmieniła się jego muzyka. Jednak, jak mówią sami muzycy, nie oznacza to wcale podążania za modą, a bardziej chodziło o to, aby płyta była na czasie.

 • Kto zgarnie Emmy?

  Family" (17). Sporo nominacji otrzymał także "Rockefeller Plaza 30" oraz "Glee". Gospodarzami dzisiejszego spotkania byli Melissa McCarthy (otrzymała nominację za "Mike & Molly") i Joshua Jackson(...) idealna Walton Goggins - Justified John Slattery, Mad Men Andrew Braugher - Men of a Certain Age Najlepsza drugoplanowa aktorka w serialu dramatycznym Kelly Macdonald - Zakazane imperium...

 • Ostatnia szansa Angelo Kelly

  Znany z popularnej w latach 90. grupy Kelly Family Angelo Kelly w połowie września ponownie odwiedzi Polskę. 18 i 19 września zagra dwa akustyczne koncerty w Warszawie.

 • TV.com rozdaje nagrody

  Lithgow ("Dexter", "Trzecia planeta od słońca") Greg Grunberg ("Felicity", "Herosi") Julie Bowen ("Ed", "Modern Family") Bryan Cranston ("Breaking Bad", "Zwariowany świat Malcolma(...) - Renee Filmore-Jones ("Gotowe na wszystko") Daniel Dae Kim - Chin Ho Kelly ("Hawaii Five-O") Matthew Perry - Ben ("Mr. Sunshine")

 • Angelo Kelly w Krakowie

  W sobotę, 12 kwietnia, w krakowskim klubie "Loch Ness" odbędzie się koncert Angelo Kelly'ego, byłego członka popularnej szczególnie w latach 90. rodzinnej grupy The Kelly Family.

Wideo na temat: kelly family
 • Zespół The Kelly Family wraca!

  The Kelly Family wraca po dwunastu latach. Muzycy twierdzą, że większość członków zespołu myślała o ponownej wspólnej pracy, potrzebowała jednak czasu na realizację solowych projektów i ułożenie życia prywatnego. Dziś mają nadzieję na powtórzenie sukcesu z lat 90. i ponowne zyskanie uznania ze strony fanów.

Dyskusje na temat: kelly family