• Informacje na temat:

  kelly monaco

Artykuły na temat: kelly monaco
 • Rozdano nagrody Emmy 2015! Do siedmiu razy sztuka?

  ..., "Downton Abbey" Peter Dinklage, "Gra o tron" Michael Kelly, "House of Cards" Alan Cumming, "Żona idealna" Najlepsza aktorka gościnna w serialu dramatycznym Diana Rigg, "Gra o tron" Rachel(...)" "The Honorable Woman" "Olive Kitteridge" "Wolf Hall" Najlepszy film telewizyjny "Agatha Christie’s Poirot — Curtain: Poirot’s Last Case" "Bessle" "Grace of Monaco" "Hello Ladies: The Movie...

 • Nicole Kidman w "Grace of Monaco"

  Wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała teaserową zapowiedź filmu "Grace of Monaco", w którym w postać Grace Kelly wcieliła się Nicole Kidman.

 • Nominacje do nagród Emmy 2015

  ..." Najlepszy drugoplanowy aktor a serialu dramatycznym Jonathan Banks, "Better Call Saul" Ben Mendelsohn, "Bloodline" Jim Carter, "Downton Abbey" Peter Dinklage, "Gra o tron" Michael Kelly, "House of(...) Poirot — Curtain: Poirot’s Last Case" "Bessie" "Grace of Monaco" "Hello Ladies: The Movie" "Killing Jesus" "Nightingale" Najlepsza aktorka w miniserialu lub filmie telewizyjnym Felicity Huffman...

 • Nicole Kidman jako Grace Kelly w Cannes

  Projekcja biograficznego obrazu o Grace Kelly, hollywoodzkiej aktorce, która została księżną Monako otworzy tegoroczny festiwal filmowy w Cannes. W tytułową rolę w "Grace of Monaco" wcieliła się Australijka z Oscarem na koncie - Nicole Kidman.

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  ...do Grace Kelly: na festiwalu w Cannes hollywoodzka gwiazda poznała księcia Rainiera z Monaco, i to tu zaczął się jeden z głośniejszych romansów XX wieku. Rok później uwielbiana na całym świecie aktorka była już księżną. 32 lata po jej śmierci, w 2014 r., w Cannes odbył się pokaz filmu Oliviera Dahana "Grace Księżna Monako" z Nicole Kidman w roli głównej. Rodzina Grace Kelly zbojkotowała...

 • Kidman: Grace Kelly jest intrygująca

  Nicole Kidman ("Moulin Rouge", "Oczy szeroko zamknięte", "Godziny") przyznaje, że zdecydowała się na rolę w filmie "Grace of Monaco" nie tylko ze względu na sam fakt wcielenia się w legendę, jaką Grace Kelly. "Kiedy przeczytałam scenariusz wiedziałam, że to będzie mocny film" - wyznała hollywoodzka aktorka.

 • Lohan będzie striptizerką

  ...z nią spotkać i zobaczyć, jak tańczy, tak jak robię to z każdym, kto chce wystąpić w Peepshow " - wyjaśnił. Do obsady tego pikantnego spektaklu należą m.in. modelka Kelly Monaco oraz była członkini...

 • Wystawa garderoby Grace Kelly

  Garderoba Grace Kelly, hollywoodzkiej królowej, która stała się księżniczką Monako, zostanie pokazana na wystawie w londyńskim muzeum Victoria & Albert na wiosnę. Unikatowa ekspozycja zatytułowana "Grace Kelly: Style Icon" ma dać wgląd w życie jednej z najbardziej stylowych gwiazd lat 50.

 • Książę Monako krytykuje Nicole Kidman

  Książę Monako, Albert i jego dwie siostry skrytykowały najnowszy film Nicole Kidman, pod tytułem "Grace of Monaco". Obraz opowiada o Grace Kelly - amerykańskiej aktorce i księżnej Monako.

 • Nicole Kidman jako księżna Monako?

  Nicole Kidman prowadzi rozmowy, dotyczące jej udziału w filmie "Grace of Monaco", opowiadającym o słynnej księżnej Monako i ikonie Hollywood.

Zdjęcia na temat: kelly monaco