• Informacje na temat:

  kelly preston zdjęcia

Artykuły na temat: kelly preston zdjęcia
 • John Travolta: Koniec kryzysu małżeńskiego?

  Miła niespodzianka spotkała podczas tegorocznego festiwalu w Cannes fanów gwiazdora Johna Travolty (64 l.). Aktor, który ostatnio raczej unika mediów, pojawił się na czerwonym dywanie ze swoją żoną, również aktorką Kelly Preston (56 l.). Chętnie pozowali do zdjęć, cały czas się uśmiechając. Czyżby małżeński kryzys został zażegnany?

 • Travolta lubi damskie ciuszki

  Gdy półtora roku temu na świat przyszedł Benjamin, syn Johna Travolty i Kelly Preston (50 l.), małżonkowie znów nabrali ochoty do życia - w 2009 r. po ataku padaczki zmarł ich 16-letni syn Jett(...) pełnomocnik twierdzi, że w wieczór poprzedzający molestowanie John był z żoną na wystawnej kolacji w innym stanie USA. Czy to znaczy, że Kelly stoi za mężem murem? Już nie. Po tym, jak zachodnią prasę...

 • Odliczanie dni do 5. sezonu

  ...pierwsze zetknięcie z Ericiem. Wilkołaki J.D. (Louis Herthum) i Rikki (Kelly Overton) składają hołd Marcusowi. Alcide nie chce w tym uczestniczyć i domaga się należytego miejsca w stadzie. Martha(...) domu. Arlene (Carrie Preston) chce dowiedzieć się, co spowodowało dziwne zachowanie Terry’ego. Steve Newlin składa Jessice ofertę. Natomiast Jason czuje, jak wielki potencjał kobieciarza w nim drzemie...

 • Famke Janssen bawi się w chowanego

  Famke Janssen ( "GoldenEye" , "Nikomu ani słowa" , "X-MEN 2" ) dołączyła do obsady dreszczowca "Hide and Seek". Film opowiada o wdowcu, którego córeczka z trudem usiłuje poradzić sobie z bólem po stracie matki. Role ojca i dziewczynki objęli: dwukrotny zdobywca Oscara Robert De Niro ( "Wściekły byk" , "Nawrót depresji gangstera" ) i mała Dakota Fanning ( "Sam" , "24 godziny" ).

 • Przytył 15 kilogramów na marne

  Joe Pesci złożył w sądzie w Los Angeles pozew przeciwko producentom Fiore Films.

 • Glenne Headly dba o Michaela Caine'a

  Glenne Headly ( "Dick Tracy" , "Potyczki z tatą" , "Śniadanie mistrzów") objęła jedyną rolę kobiecą w dramacie "Around the Bend", realizowanym obecnie dla firmy Warner Independent Pictures. Dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy aktorka wciela się w postać pielęgniarki, która ma pod swoją pieczą najstarszego z czterech głównych bohaterów filmu. Rolę jej pacjenta kreuje sir Michael Caine ( "Wbrew regułom" , "Spokojny Amerykanin" ).

 • Gwiazdy lecą na ślub Toma Cruise'a

  Brooke Shields (41 l.,"Nasz włoski mąż") udowodniła, że zapomniała i wybaczyła Tomowi Cruise'owi (44 l., "Wojna światów" ) jego gorzkie słowa pod jej adresem. Shields spakowała się i poleciała do Włoch na ślub gwiazdora z Katie Holmes (27 l., "Batman-Poczatek" ), który odbędzie się w sobotę, 18 listopada.

 • Niezależny Tom Cruise

  Tom Cruise ( "Raport mniejszości" , "Ostatni samuraj" ) zgodził się zostać honorowym przewodniczącym tegorocznej gali wręczenia nagród kina niezależnego - 2004 IFP Independent Spirit Awards. Przyznawane od 1984 roku wyróżnienia są jednymi z najwyżej cenionych niezależnych amerykańskich nagród filmowych.