• Informacje na temat:

  kelly ripa

Artykuły na temat: kelly ripa
 • Zmarł David Canary, gwiazda "Wszystkich moich dzieci" i "Bonanzy"

  ..." - aby pożegnać się z widzami. Canary zmarł z przyczyn naturalnych 16 listopada 2015 roku. @WeLoveSoapsTV : The late David Canary with TV daughter, @KellyRipa . pic.twitter.com/oPQwdUvzBO " additional="— Kelly Ripa (@KellyRipa)" date="listopad 24, 2015" user="KellyRipa" />

 • Panettiere pokazała pierścionek zaręczynowy

  Aktorka Hayden Panettiere pokazała swój pierścionek zaręczynowy w nadawanym na żywo amerykańskim programie telewizyjnym "Live With Kelly & Michael". "Czy chciałabyś coś ogłosić?" - zapytała gwiazdę prowadząca show Kelly Ripa. "Myślę, że mówi sam za siebie" - tak Panettiere skomentowała prasowe rewelacje dotyczące zaręczyn z ukraińskim bokserem Władimirem Kliczko.

 • Angelina poza listą najlepiej ubranych gwiazd

  .... Penelope Cruz, Anne Hathaway, Alicii Keys i Kelly Ripa - wszystkie one to debiutanki na prestiżowej liście.

 • K. Knightley: Ponętny brzuszek

  20-letnia angielska aktorka Keira Knightley ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) bezapelacyjnie zwyciężyła w ankiecie na posiadaczkę najbardziej ponętnego brzuszka w show-biznesie. Zabawę zorganizował amerykański magazyn "In Touch", pragnąc wyłonić najbardziej wysportowaną gwiazdę rozrywki.

 • Jolie nie umie się ubrać

  W tym roku Angelina Jolie nie znalazła się na liście najlepiej ubranych sław magazynu "Vanity Fair".

 • Madonna: Powrót do formy

  Magazyn "In Touch" zapytał swoich czytelników o to, która z gwiazd w najlepszy i najbardziej imponujący ich zdaniem sposób powróciła do formy po urodzeniu dziecka. Głosujący orzekli, że tą sławą była Madonna (45 l.).

 • Kutcher i Moore najpopularniejsi

  Ashton Kutcher (27 l., "Efekt motyla" ) i Demi Moore( 42 l., "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) zostali mianowani królem i królową Hollywood w najnowszym rankingu magazynu "In Touch". W plebiscycie na 10. Najbardziej Uwielbianych Par Hollywood drugie miejsce zajęli Kate Bosworth (23 l., "Zaklinacz koni" ) i Orlando Bloom (28 l., "Królestwo niebieskie" ).

 • Oddane pary

  Antonio Banderas i Melanie Griffith zostali uznani za "najbardziej oddaną sobie parę w Hollywood". Zabawę zorganizował amerykański magazyn "In Touch Weekly". Szczęśliwi małżonkowie w pokonanym polu zostawili między innymi takie słynne pary, jak Brad Pitt i Jennifer Aniston oraz Heidi Klum i Seal.

 • Hayden Panettiere jest w ciąży

  Amerykańska aktorka Hayden Panettiere jest w ciąży - informuje portal Usmagazine.com. Ojcem dziecka jest narzeczony gwiazdy serialu "Herosi", ukraiński bokser Władimir Kliczko. Będzie to pierwsze dziecko pary.

 • Najlepsi aktorzy 2005 roku

  Amerykańscy kinomani wyłonili swoich filmowych faworytów za 2005 rok. Nominacje do People's Choice Awards otrzymały m.in. takie gwiazdy, jak Brad Pitt i Angelina Jolie, bohaterowie filmu "Mr & Mrs Smith" , Johnny Depp ( "Charlie i fabryka czekolady" ), Nicole Kidman ( "Czarownica" ) i Jamie Foxx ( "Niewidzialny" ). Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 10 stycznia 2006 roku.

Wideo na temat: kelly ripa
 • Gnomeo i Julia 3D

  "Gnomeo i Julia" to komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia - ogrodowych krasnali. Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po czubki uszu, a raczej krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej...

 • Night Moves

  Nowy film Kelly Reichardt to trzymająca w napięciu, mroczna opowieść o zderzeniu szlachetnych ideałów z brutalnym aktem przemocy. Troje młodych ekoaktywistów: pracownik ekologicznej farmy Josh (Jesse Eisenberg), prowadząca spa Dana (Dakota Fanning) i weteran wojenny Harmon (Peter Sarsgaard) mają dość szkód, które wielkie korporacje wyrządzają naturalnemu środowisku. Powodowani frustracją i bezradnością postanawiają wysadzić mieszczącą się w Oregonie hydroelektryczną tamę, by zwrócić uwagę...

 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...