• Informacje na temat:

  kelly rutherford aktorka

Artykuły na temat: kelly rutherford aktorka
 • "Plotkara": Samotna Kelly Rutherford

  ...- Rola matki to najlepsze, co mnie w życiu spotkało - wyznaje Kelly Rutherford. Niestety krótko mogła się nią cieszyć. Złośliwi mówią, że to zła karma do niej wróciła.

 • Aktorka walczy o dziecko

  Rozwodząca się amerykańska aktorka Kelly Rutherford walczy z mężem Danielem Gierschem o to, by ich syn mógł zamieszkać wraz z nią w Nowym Jorku.

 • Alfabet "Melrose Place"

  ...: "lojalka" - aktor udzielił jubileuszowego wywiadu innemu tytułowi; nieoficjalny: Calabro i naczelny "EW", delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą). K jak Kelly Rutherford. Prywatnie daleko jej do dobrej pani Mancini nr 4. W 2001 r. aktorka wyszła za mąż za Carlosa Tarajano, u którego po ślubie wykryto wadę serca. Po powrocie męża ze szpitala Kelly wystąpiła o rozwód. Obecnie toczy w sądzie...

 • Plotkara urodziła dziecko

  Amerykańska aktorka Kelly Rutherford urodziła córkę w Los Angeles.

 • Zachcianki "Plotkary"

  Kiedy znana z serial u " Plotka ra" ciężarna aktorka Kelly Rutherford ma ochotę na coś do jedzenia, nie pędzi do supermarketu, ale do sklepu warzywniczego.

 • "Plotkara" skupia się na ciąży

  Mimo przeciągającego się rozwodu z biznesmenem Danielem Gierschem, ciężarna aktorka Kelly Rutherford optymistycznie patrzy w przyszłość i skupia się na byciu dobrą matką.

 • Szpieguje własnego męża

  Mimo że jeszcze w styczniu chcieli wspólnie sprawować opiekę nad dzieckiem, teraz znana z serial u " Plotka ra" Kelly Rutherford i jej mąż Daniel Giersch walczą przed sądem o wyłączne prawa rodzicielskie.

 • Nie stać ją na prawnika, więc...

  Amerykańska aktorka telewizyjna Kelly Rutherford postanowiła sama zawalczyć w sądzie o opiekę nad dwojgiem swoich dzieci. Gwiazda serialu "Plotkara" po ogłoszeniu bankructwa nie może pozwolić sobie na prawnika, dlatego to ona wystąpi w tej roli.

Zdjęcia na temat: kelly rutherford aktorka
Wideo na temat: kelly rutherford aktorka
 • Gnomeo i Julia 3D

  "Gnomeo i Julia" to komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia - ogrodowych krasnali. Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po czubki uszu, a raczej krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej...

 • Night Moves

  Nowy film Kelly Reichardt to trzymająca w napięciu, mroczna opowieść o zderzeniu szlachetnych ideałów z brutalnym aktem przemocy. Troje młodych ekoaktywistów: pracownik ekologicznej farmy Josh (Jesse Eisenberg), prowadząca spa Dana (Dakota Fanning) i weteran wojenny Harmon (Peter Sarsgaard) mają dość szkód, które wielkie korporacje wyrządzają naturalnemu środowisku. Powodowani frustracją i bezradnością postanawiają wysadzić mieszczącą się w Oregonie hydroelektryczną tamę, by zwrócić uwagę...

 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...