• Informacje na temat:

  kelsey grammer producent

Artykuły na temat: kelsey grammer producent
 • Gus Van Sant reżyseruje serial

  Będzie to pierwszy serial w karierze słynnego reżysera, który będzie także jego producentem wykonawczym. Główną rolę w produkcji zagra Kelsey Grammer ("Freiser"). Autorką scenariusza jest Farhad(...) politycznego dramatu, obwołanego współczesnym "Królem Learem", skoncentruje się na walce o władzę w "Wietrznym MIeście". Grammer będzie również producentem wykonawczym serialu wraz z Brianem Sherem...

 • "Zasady gry" w telewizji Polsat

  W styczniu 2010 roku telewizja Polsat rozpocznie emisję obyczajowego serialu komediowego "Zasady gry", którego jednym z producentów jest Kelsey Grammer, gwiazdor serialu "Frasier".

 • Gus Van Sant reżyseruje serial

  Gus Van Sant ("Buntownik z wyboru", "Słoń, "Obywatel Milk") wyreżyseruje pilot serialu "Boss" dla stacji STARZ. Będzie to pierwszy serial w karierze słynnego reżysera, który będzie także jego producentem wykonawczym.

 • Serialowy rekordzista

  W polskiej telewizji pojawi się już niedługo "Frasier". To pierwszy serial , który zdobył pod rząd pięć nagród Emmy w kategorii najlepszego serialu komediowego.

 • Brett Ratner i X-MENI

  Studia 20th Century Fox i Marvel Entertainment zaangażowały Bretta Ratnera ( "Czerwony smok" , "Po zachodzie słońca" ), by wyreżyserował film "X-Men 3". Kilka dni temu z realizacji wycofał się Matthew Vaughn ( "Layer Cake" ). Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w sierpniu.

 • Ani Mru-Mru parodiuje i rozrabia w Oz

  "W dubbingu jak w wyborach, liczą się głosy" - żartują kabareciarze z Ani Mru-Mru. Najulubieńsi rozweselacze Polaków spędzili w studiu nagraniowym blisko dwa tygodnie! Wszystko po to, by jak najlepiej wczuć się w bohaterów animacji "Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki".

 • Nicola Peltz: Bliskie spotkania z robotami

  W filmie "Transformers: Wiek zagłady" Nicola Peltz wychodzi cało z eksplozji, ucieka przed Decepticonami, wrzeszczy w niebogłosy, romansuje z seksownym Jackiem Reynorem i... mówi "tato" do Marka Wahlberga!