• Informacje na temat:

  kelsey grammer zdjęcia

Artykuły na temat: kelsey grammer zdjęcia
 • Gwiazdy o hazardzie i narkotykach

  Danny DeVito ( "Duża ryba" ), Kim Basinger ( "8. Mila" ), Forest Whitaker ( "Azyl" ) i Ray Liotta ( "Tożsamość" ) - to gwiazdorska obsada dramatu "Jump Shot". Zdjęcia do filmu Marka Rydella rozpoczną się 18 stycznia w Los Angeles.

 • Tim Roth i narkotyki

  Tim Roth ( "Cztery pokoje" , "Planeta Małp" , "Vatel" ) dołączył do obsady filmu "Jump Shot". Aktor pojawi się u boku takich gwiazd, jak Danny DeVito, Kim Basinger i Forest Whitaker. Zdjęcia do niezależnej produkcji Marka Rydella rozpoczęły się 18 stycznia w Los Angeles.

 • Nick Stahl jako Anioł w "X-Men 3"

  Nick Stahl ( "Sin City - Miasto grzechu" , "Terminator 3: Bunt maszyn" ") jest najpoważniejszym kandydatem do roli Anioła w trzeciej części przeboju "X-MEN" . Nad trzecią historią o mutantach pracuje Brett Ratner ( "Czerwony smok" , "Po zachodzie słońca" ).

 • Godzi karierę z życiem rodzinnym

  Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker powraca na ekrany kin. Już w listopadzie zobaczymy ją w filmie Douglasa McGratha "Jak ona to robi?". Obraz jest adaptacją światowego bestsellera Allison Pearson.

 • Brett Ratner i X-MENI

  Studia 20th Century Fox i Marvel Entertainment zaangażowały Bretta Ratnera ( "Czerwony smok" , "Po zachodzie słońca" ), by wyreżyserował film "X-Men 3". Kilka dni temu z realizacji wycofał się Matthew Vaughn ( "Layer Cake" ). Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w sierpniu.

Wideo na temat: kelsey grammer zdjęcia
 • Jak ona to robi?

  Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą...

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...