• Informacje na temat:

  kempa

Artykuły na temat: kempa
 • Beata Kempa nie wstydzi się krągłości. Podkreśliła je sukienką

  Beata Kempa (52 l.) nie ma wielkich problemów z wagą, ale równocześnie nie należy też do najszczuplejszych posłanek w Sejmie. Jednak wcale nie ma zamiaru przejmować się nadmiarem kilogramów i chętnie eksponuje swoją kobiecość. Eleganckie stroje to jej codzienność. Ostatnio na posiedzeniu Rady Ministrów Kempa zjawiła się w czerwonym żakiecie i ciemnej sukience, która podkreśliła jej zaokrąglenia.

 • Talent w natarciu

  W nowym, cyfrowym sklepie portalu INTERIA.PL, Fulmido.pl, możecie już zapoznać się z debiutanckim singlem nowej nadziei polskiego popu, Patrycji Kempy.

 • Beata Kempa to superszefowa! Załatwiła gigantyczne podwyżki!

  Beata Kempa (50 l.) nie szczędzi publicznych pieniędzy na wynagrodzenia dla swoich podwładnych...

 • Johnny Depp popija rum

  Johnny Depp zagra dziennikarza Paula Kempa w ekranizacji autobiograficznej powieści Huntera S. Thompsona "The Rum Diary".

 • Beata Kempa komentuje swój styl: Zdarza mi się samej projektować!

  Beata Kempa (50 l.) postanowiła skomentować swój styl na łamach jednego z tabloidów. Co o swoich kreacjach sądzi lwica PiS-u?

 • Z kim bawi się Rihanna?

  Po burzliwym rozstaniu z Chrisem Brownem 21-letnia Rihanna ma nowego chłopaka - to 25-letni gwiazdor baseballa Matt Kemp.

 • Zbigniew Ziobro i Beata Kempa pogrążeni w rozmowie w Sejmie

  ...9 stycznia odbyło się pierwsze w 2018 roku posiedzenie Sejmu. Kolejne zaplanowane zostały na następne dwa dni. Posłowie zajęli się np. ustawą budżetową, zmianami w prawie aborcyjnym i senackimi poprawkami w Kodeksie wyborczym. Zwołano również posiedzenie rządu po rekonstrukcji. Uczestniczyli w nim m.in. Beata Kempa (51 l.) i Zbigniew Ziobro (47 l.) z Solidarnej Polski. To właśnie tych dwoje...

 • Zabił widzów... śmiechem

  W sobotę, 20 listopada, zakończyła się pierwsza edycja nowego show telewizji Polsat - "Stand up. Zabij mnie śmiechem". Program wygrał Michał Kempa.

 • Beata Kempa w ogniu krytyki! "Gdyby drzwi kościoła były szersze, wjechałaby do środka"

  Beata Kempa aktualnie pełni funkcję ministra ds. uchodźców i pomocy humanitarnej. To zapewne bardzo pracochłonne zadanie, bo przecież obecny rząd słynie z chęci niesienia pomocy uciekającym przed wojną w Syrii ludziom. Minister Kempa w natłoku zajęć znalazła na szczęście chwilę, by wpaść do Oleśnicy pożegnać odchodzącego na emeryturę proboszcza tamtejszej bazyliki.  Beata wygłosiła mowę...

 • Johnny Depp wraca na Karaiby

  W internecie pojawił się zwiastun długo wyczekiwanego filmu, będącego ekranizacją "Dziennika rumowego" Huntera S. Thompsona. W głównej roli dziennikarza Paula Kempa wystapił Johnny Depp.

Zdjęcia na temat: kempa
Wideo na temat: kempa
Dyskusje na temat: kempa