• Informacje na temat:

  ken watanabe

Artykuły na temat: ken watanabe
 • "Na skraju jutra" i "Godzilla" na Blu-ray i DVD

  Dwie najbardziej widowiskowe superprodukcje roku - filmy "Na skraju jutra" i "Godzilla" - zadebiutowały w piątek, 10 października, na płytach DVD i Blu-ray.

 • Cannes 2015: Te filmy powalczą o Złotą Palmę

  Nowe filmy Gusa Van Santa, Todda Haynesa, Nanniego Morettiego, Paolo Sorrentino i Matteo Garrone powalczą w tym roku o Złota Palmę festiwalu filmowego w Cannes. Organizatorzy zaprezentowali dziś program imprezy.

 • Dodano nowe tytuły do programu festiwalu w Cannes

  Tydzień po oficjalnym ogłoszeniu programu festiwalu filmowego w Cannes do listy obrazów, które rywalizować będą w tym roku o Złota Palmę, dopisano dwa tytuły: "Cronic" Michela Franco oraz "The Valley of Love" Guillaume'a Niclouxa. Podczas specjalnego, nocnego pokazu zaprezentowany zostanie również długo oczekiwany film Gaspara Noe "Love".

 • Ken Watanabe u Eastwooda

  Ken Watanabe ( "Ostani samuraj" , "Batman - Początek' ) wystąpi w najnowszym filmie Clinta Eastwooda "Red Sun, Black Sand". To kolejny - po "Flags of Our Father" - film ostatniego zdobywcy Oscara, w którym próbuje on opisać słynną bitwę morską II wojny światowej o Iwo Jima. DreamWorks i Warner Bros mają jednak problem z ustaleniem dat premier filmów Eastwooda.

 • Samuraj kontra Batman

  Ken Watanabe, nominowany w tym roku do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Ostatni samuraj" , zagra czarny charakter w najnowszym "Batmanie". Jak podał magazyn The Hollywood Reporter , japoński aktor pojawi się na planie filmu już w marcu.

 • Przeciwnik Batmana w filmie Woo

  Japoński aktor Ken Watanabe, najbardziej znany z ról w filmach "Ostatni samuraj" i "Batman - Początek" , będzie gwiazda nowej produkcji Johna Woo ( "Mission: Impossible 2" ). Bohaterów obrazu "The Battle of Red Cliff" zagrają także: Chow Yun-Fat ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ), Andy Lau ( "Dom latających sztyletów" ) i Tony Leung Chiu Wai ( "2046" ).

 • Gwiazdy w chińskiej przypowieści

  Kevin Bacon ( "Rzeka tajemnic" ), Sarah Michelle Gellar ( "Grudge - Klątwa" ), Ken Watanabe ( "Batman - Początek" ) i Diego Luna ( "Terminal" ) to bohaterowie filmu "The Air I Breathe", nad którym pracuje Jieho Lee. Produkcja ma rozpocząć się w styczniu 2006 roku.

 • Gejsza ma towarzystwo

  Jak już informowaliśmy, Zhang Ziyi ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) zagra główną rolę w filmie "Memoirs of a Geisha" będącym adaptacją powieści "Wyznania gejszy" autorstwa Arthura Goldena. Aktorce na planie partnerować będzie między innymi Ken Watanabe, nominowany w tym roku do Oscara za rolę w filmie "Ostatni samuraj" .

 • Gary Oldman kontra Batman

  Freeman i Ken Watanabe.

 • "Ostatni samuraj" na video i DVD

  Przebój "Ostatni samuraj" Edwarda Zwicka z Tomem Cruisem i nominowanym do Oscara za drugoplanowa rolę męską Kenem Watanabe, zadebiutuje na video i DVD w R1 juz 4 maja. 2-płytowa edycja zawierać będzie wiele ciekawych materiałów dodatkowych.