• Informacje na temat:

  ken watanabe aktor

Artykuły na temat: ken watanabe aktor
 • Samuraj kontra Batman

  Ken Watanabe, nominowany w tym roku do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Ostatni samuraj" , zagra czarny charakter w najnowszym "Batmanie". Jak podał magazyn The Hollywood Reporter , japoński aktor pojawi się na planie filmu już w marcu.

 • Przeciwnik Batmana w filmie Woo

  Japoński aktor Ken Watanabe, najbardziej znany z ról w filmach "Ostatni samuraj" i "Batman - Początek" , będzie gwiazda nowej produkcji Johna Woo ( "Mission: Impossible 2" ). Bohaterów obrazu "The Battle of Red Cliff" zagrają także: Chow Yun-Fat ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ), Andy Lau ( "Dom latających sztyletów" ) i Tony Leung Chiu Wai ( "2046" ).

 • Gildia aktorów nominuje

  Gildia Aktorów Amerykańskich - SAG (Screen Actors' Guild) ujawniła nazwiska osób kandydujących do jej nagród za 2003 rok. Najwięcej nominacji, bo aż po trzy, przypadło filmom "Rzeka tajemnic" i "Dróżnik" . SAG Awards to ostatnie ważne nagrody w amerykańskim przemyśle filmowym, do których nominacje przyznawane są przed nominacjami do Oscara.

 • Gary Oldman kontra Batman

  Freeman i Ken Watanabe.(...)Gary Oldman ( "Hannibal" , "Grzech" ) zagra w najnowszej filmowej opowieści o Batmanie. W obrazie, który zmienił tytuł z "Batman: Intimidation" na "Batman Begins", aktor wcieli się w Jamesa Gordona

 • Eastwood górą u krytyków

  Film "Rzeka tajemnic" w reżyserii Clinta Eastwooda otrzymał najwięcej nominacji do nagród Critics' Choice Awards, przyznawanych przez Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (Broadcast Film Critics Association). Mroczny dramat opowiadający o zbrodni, która po latach łączy ponownie przyjaciół z dzieciństwa, uzyskał aż osiem nominacji. Drugie miejsce w tej rywalizacji przypadło filmowi "Nasza Ameryka" Jima Sheridana, któremu przyznano siedem nominacji.

 • Złote Globy: Nominacje

  "Wzgórze nadziei" Anthony'ego Minghelli otrzymało aż osiem nominacji do Złotych Globów - nagród przyznawanych corocznie przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Opowieść, w której zagrali Renee Zellweger, Nicole Kidman i Jude Law ma m.in. szansę na zdobycie nagrody dla najlepszego dramatycznego filmu roku. Wśród jej rywali znajdzie się m.in. wielkie widowisko "Władca Pierścieni: Powrót Króla" Petera Jacksona.

 • Samurajska forma Toma Cruise'a

  Tom Cruise ( "Vanilla Sky" , "Raport mniejszości" ) opowiedział w wywiadzie o przygotowaniach do roli w filmie "Ostatni samuraj" . Gwiazdor trenował aż osiem miesięcy przed rozpoczęciem zdjęć. Rezultat starań aktora z Ameryki docenili jego japońscy koledzy po fachu.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  We wtorek, 27 stycznia, w Los Angeles, o godzinie 5.30 czasu lokalnego, aktorka Sigourney Weaver ( "Obcy - ósmy pasażer Nostromo" , "Wielki podryw" ) i Frank Pierson, przewodniczący Amerykańskiej Akademii Filmowej, ogłosili nominacje do tegorocznych Oscarów. Najwięcej, aż 11 nominacji, otrzymał "Władca Pierścieni: Powrót Króla" . Nominacje w najważniejszych kategoriach zdobyła też Sofia Coppola

 • Christian Bale o Batmanie

  Christian Bale ( "American Psycho" ), który gra tytułową rolę w filmie "Batman Begins", w jednym z wywiadów opowiedział, jak przygotowywał się do roli superbohatera. Premiera filmu zaplanowana jest na czerwiec 2005.

 • Gwiazdorskie Oscary

  Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej obfitować będzie w występy gwiazd, które przedstawią nominowanych do najważniejszych nagród światowego kina. Do licznego już grona prezenterów dołączyli ostatnio Julia Roberts ( "Uśmiech Mony Lizy" ) i Tom Cruise ( "Ostatni samuraj" ).

Wideo na temat: ken watanabe aktor
 • Szukając Erica

  Bezpretensjonalna afirmacja życia połączona z genialnymi gagami komediowymi i poruszającymi do głębi emocjami. Zawieszony pomiędzy fikcją a dokumentem film "Szukając Erica", to przepełniona entuzjazmem i nadzieją, subtelna i optymistyczna historia listonosza Erica Bishopa, podstarzałego kibica piłki nożnej, któremu w rozwiązywaniu narastających problemów życiowych pomaga... widmo jego idola Erica Cantony. Film był entuzjastycznie przyjęty podczas zeszłorocznej rywalizacji o Złotą Palmę w...

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • Incepcja

  "Incepcja" opowiada o możliwościach ingerowania w ludzkie umysły za pomocą specjalistycznej technologii, która wykorzystuje metodę iniekcji. DiCaprio, wciela się w szefa zespołu specjalizującego się w dokonywaniu podróży po umysłach innych osób. Takie podróże mogą zarówno umożliwiać zdobycie informacji jak i wprowadzanie danych.