• Informacje na temat:

  kenia

Artykuły na temat: kenia
 • Lesz leci do Afganistanu i Kenii

  Piosenkarka na łamach "Twojego Imperium" tłumaczy, że jej wyprawa wiąże się z działalnością charytatywną, którą właśnie rozpoczyna. "Bardzo się cieszę, bo w Afryce jest zupełnie inna energia" - przekonuje. "Takie miejsca jak Kenia pomagają mi oderwać się od powszechnego dnia w naszym świecie pędu do posiadania. Wygodne życie w wielkim mieście sprawia, że często mylą się nam priorytety. Przede...

 • Omar Sharif ma Alzheimera

  Egipski aktor Omar Sharif, pamiętny "Lawrence z Arabii", ma Alzheimera - potwierdził w poniedziałek w rozmowie z agencją The Associated Press agent gwiazdora, Steve Kenis.

 • "Komisarz Alex": Antoni Pawlicki adoptuje dziecko z Afryki?

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z „Komisarza Aleksa”, lada moment wróci z wyprawy do Kenii, dokąd pojechał razem z przedstawicielami fundacji New Hope Africa. Aktor zamierza teraz namawiać przyjaciół, by adoptowali mieszkające w Kenii dzieci i wspierali je finansowo!

 • Oscarowa suknia Lupity Nyong'o skradziona

  Perłowa suknia Lupity Nyong'o została skradziona. Oscarowa kreacja warta 150 tys. dolarów zniknęła z hotelu tuż po gali.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk pielęgnują związek. Czas na dziecko?

  Nowy Rok aktorska para – Magdalena Boczarska (37 l.) i Mateusz Banasiuk (30 l.) - przywitała w Kenii. Romantyczna wyprawa zbliży ich jeszcze bardziej. Niewykluczone, że podejmą wkrótce życiową decyzję.

 • "Pięćdziesięciu twarzy Greya" nie zobaczą w Indiach

  Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" wszedł na ekrany kin niespełna trzy tygodnie temu, ale zdążył już wywołać spore zamieszanie.

 • Aniston wychodzi za mąż!

  ...- Zarówno Jen, jak i Justin marzą o bardzo skromnym i prywatnym ślubie. Poza tym nie mogą się już doczekać ceremonii, która odbędzie się w całkowicie innej atmosferze niż tradycyjne. Kenia jest idealnym miejscem na romantyczny urlop, więc planują również tam zapieczętować swoją miłość - zdradził znajomy pary. Ponieważ ślub i wesele odbędą się w okrojonym gronie, para planuje też podobną...

 • Najlepsze kino z Afryki w kilku polskich miastach

  10. edycja Festiwalu Filmów Afrykańskich rozpoczęła się 21 kwietnie w Warszawie, odwiedzi też największe miasta Polski - m.in Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk. W programie Afrykamery są spotkania z twórcami, warsztaty kulinarne, wystawy, slajdowiska, ale przede wszystkim znakomite filmy nagradzane ostatnio na najważniejszych festiwalach na świecie.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk razem na wakacjach! Zażegnali kryzys?

  Niedawno w mediach plotkowano, że w związku Magdaleny Boczarskiej (37 l.) i Mateusza Banasiuka (30 l.) nie dzieje się zbyt dobrze. Para miała ciągle się kłócić, a rozstanie podobno było tylko kwestią czasu. Jednak okazuje się, że albo już zażegnali konflikt, albo po prostu te doniesienia nie były prawdziwe. Bowiem zakochani dodali na swoich profilach na Instagramie zdjęcia ze wspólnych wakacji w Kenii. Wyglądają na bardzo szczęśliwych! Zresztą spójrzcie sami – te fotki mówią wszystko.

 • Scenarzyści filmowi z całego świata będą obradować w Warszawie

  130 autorów filmowych scenariuszy, m.in. z USA, Izraela i Wlk. Brytanii weźmie udział w organizowanej w Warszawie 3. Światowej Konferencji Scenarzystów. Spotkanie rozpocznie się w środę. Jednym z prelegentów będzie współtwórca thrillera "Szczęki" Carl Gottlieb.

Zdjęcia na temat: kenia
Wideo na temat: kenia
 • 5 lat temu William oświadczył się Kate!

  Właśnie mija piąta rocznica zaręczyn książęcej pary Wielkiej Brytanii. 16. listopada 2010 roku książę Karol oficjalnie ogłosił, że podczas wyprawy do Kenii William poprosił Kate Middleton o rękę. Od tamtej pory małżeństwo budzi ogromne zainteresowanie mediów na całym świecie. Ślub książęcej pary odbył się 29. kwietnia 2011 roku. Telewizyjną transmisję z wydarzenia obejrzały ponad 2 miliardy widzów. Kate i William mają dwójkę dzieci - syna George’a i córkę Charlotte. (CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: kenia
 • Re: "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Dlaczego scenarzyści na siłę wciskają tą obrzydliwą Jankę? ,ona jest porąbana ,wredna i mam nadzieję ,że nigdy Marcin (po śmierci Kasi) z nią nie będzie. Osyda to niesympatyczna ,bełkotliwa z wytrzeszczonymi oczami aktoreczka.