• Informacje na temat:

  kennedy bracia

Artykuły na temat: kennedy bracia
 • Kontrowersyjny serial o potężnej rodzinie

  Kontrowersyjna opowieść o lojalności wobec rodziny i poddaniu się woli dominującego ojca. Zobaczcie, jak bracia Kennedy dochodzili do władzy, ulegali namiętnościom i co poświęcili dla wyższej idei.

 • Zbigniew Buczkowski jako bodyguard Jacqueline Kennedy

  Aktor Zbigniew Buczkowski grał wiele ról. Jedną zapamiętał na zawsze: przez kilka godzin był bodyguardem Jacqueline Kennedy. - "Madame, please" - powiedziałem wprowadzając ją do tramwaju - wspomina aktor.

 • Gwiazdy po latach: "Skrzydła"

  Dwaj bracia Hackettowie, Brian i Joe oraz ich szkolna przyjaciółka, Helen i ich oddani pracownicy wspólnie prowadzą niewielkie linie lotnicze na wyspie Nantucket, gdzieś u wybrzeży Nowej Anglii. Na miejscowym lotnisku, które jest wyjątkowo małe, krzyżują się drogi powietrze z różnych stron świata, co powoduje, że wśród codziennej zwariowanej krzątaniny nie trudno o sytuacje tragikomiczne...

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Wyjawi tajemnice Madonny

  Książka ujrzy światło dzienne w przyszłym miesiącu nakładem wydawnictwa Simon and Schuster. "Wyjątkowe wspomnienia Ciccone powstały w oparciu o jego życie - 47 lat u boku siostry, najsłynniejszej kobiety na świecie" - napisał wydawca w oświadczeniu. Brat Madonny napisał książkę we współpracy z Wendy Leigh, która napisała biografie John F. Kennedy Jr, brytyjskiego księcia Edwarda i Lizy...

 • "Rodzina Kennedych" już w Polsce

  Kontrowersyjna opowieść o lojalności wobec rodziny i poddaniu się woli dominującego ojca. Jak bracia Kennedy dochodzili do władzy, ulegali namiętnościom i co poświęcili dla wyższej idei?

 • "Jezioro marzeń": Co słychać u gwiazd serialu?

  ...jej hucznemu ślubowi z Tomem Cruise, narodzinom córeczki Suri (2006 r.) i jeszcze głośniejszemu rozwodowi w 2012 r. Katie zyskała uznanie wcielając się w Jackie Kennedy w serialu "The Kennedys" (2011

 • Emilio Estevez i senator Kennedy

  Emilio Estevez ("Wisdom", "Ludzie pracy", "War at Home", "The Bang Bang Club", "Rated X") wyreżyseruje film opowiadający o zabójstwie senatora Roberta Kennedy'ego. Twórca rozpoczął już kompletowanie obsady, jednak postać głównego bohatera pojawi się wyłącznie na wkomponowanych w obraz zdjęciach archiwalnych.

 • Ma obsesję na punkcie dzieci

  ..."Mój brat przygotowuje się obecnie na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka i jestem tym bardzo podekscytowana. Sama kiedyś chciałabym zostać mamą" - dodała. W marcu tego roku Hewitt po roku związku rozstała się z kolega z planu serial u "Zaklinacz dusz" - Jamiem Kennedym. "Myślę, że każde rozstanie wiele uczy" - powiedziała aktorka. "Ważniejsze od kochania kogoś innego, jest to, by...

 • Wyśmienity humor Steve'a Martina

  Steve Martin ( "Fałszywa dwunastka" , "Nowkaina" ) został odznaczony jedną z najbardziej prestiżowych nagród komediowego przemysłu filmowego. 23 października podczas uroczystości w Kennedy Center w Waszyngtonie amerykański aktor otrzymał nagrodę Marka Twaina dla najlepszego amerykańskiego komika.