• Informacje na temat:

  kenneth branagh

Artykuły na temat: kenneth branagh
 • Powrót zgorzkniałego Szweda

  Kenneth Branagh, znany z ról szekspirowskich, pięciokrotnie nominowany do Oscara, przekonująco zagrał zgorzkniałego Szweda.

 • Kenneth Branagh i jego wyzwolony Kopciuszek

  Kenneth Branagh podjął się niełatwego zadania - opowiedział o losach prześladowanej przez macochę i podłe siostry pięknej dziewczyny, zrywając z powszechnymi wyobrażeniami na temat Kopciuszka. Reżyser wyznał, że chciał nadać tej historii nowoczesny wyraz.

 • Uhonorowani przez królową

  Znana brytyjska aktorka, zdobywczyni Oscara Kate Winslet ("Mildred Pierce") oraz aktor Kenneth Branagh ("Wallander") zostali uhonorowani przez królową Elżbietę II. Branagh otrzymał tytuł szlachecki, a Winslet została komandorem Orderu Imperium Brytyjskiego.

 • "Kopciuszek" Kennetha Branagha

  Dystrybutor "Kopciuszka" w reżyserii Kennetha Branagha zaprezentował polski zwiastun produkcji Disneya. Film z udziałem Cate Blanchett i Heleny Bonham Carter wejdzie do polskich kin 13 marca 2015.

 • Powrót Wallandera

  Kenneth Branagh - jako detektyw szwedzkiej policji Kurt Wallander - wraca na polskie ekrany w drugiej serii nowych ekranizacji sagi kryminalnej Henninga Mankella.

 • "Kopciuszek": Sekrety sukni balowej

  Sandy Powell, autorka kostiumów do filmu "Kopciuszek" Kennetha Branagha, przyznała, że największą presję odczuwała przygotowując suknię balową tytułowej bohaterki.

 • Zmarł Henning Mankell

  ...) w rolę Kurta wcielił się Krister Henriksson. Z kolei w brytyjskiej adaptacji cyklu (2008 rok) komisarza Wallandera zagrał Kenneth Branagh.

 • "Kopciuszek" : Urok, styl, klasa

  "Kopciuszek" Kennetha Branagha to czarowna klasyczna filmowa baśń - wyrafinowana, uczciwa w stosunku do pierwowzoru i oszałamiająca, bo w mądry sposób utkana z bajecznie prostych opozycji. Dobro mierzy się w niej ze złem, a bieda staje w konkury z bogactwem. Szczerego i odważnego serca młodej dziewczyny nic jednak nie zmienia.

 • "Seks w wielkim mieście": Cynthia Nixon ubiega się o fotel gubernatora

  .... Była też nominowana do Złotego Globu za rolę Eleanor Roosevelt w filmie HBO "Warm Springs", gdzie partnerowała Kennethowi Branaghowi grającego Franklina Roosevelta. Jej występ w serialu "Prawo...

 • Lily James: Nasz Kopciuszek to twarda sztuka

  , Kenneth Branagh: "Nasz Kopciuszek to twarda sztuka!".

Zdjęcia na temat: kenneth branagh
Wideo na temat: kenneth branagh
 • Premiera "Walkirii" z Tomem Cruise'em

  Hollywoodzka premiera filmu "Walkiria", w którym główną rolę zagrał Tom Cruise. Oprócz niego na premierze pojawili się m.in. Kenneth Branagh, Bill Nighy, Carice Van Houten i Kelly Hu.

 • Jack Ryan: Teoria chaosu

  Jack Ryan (Chris Pine) to młody analityk finansowy pracujący w Moskwie dla jednego z najpotężniejszych oligarchów - Viktora Stazova (Kenneth Branagh). Z czasem odkrywa, że jego pracodawca w porozumieniu z rosyjskim rządem planuje przeprowadzić finansowy atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone, by doprowadzić do gospodarczej katastrofy. Narażając życie, Jack próbuje zapobiec realizacji spisku...

 • Kopciuszek

  "Kopciuszek" to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha ("Thor", "Hamlet"), zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę...