• Informacje na temat:

  kenny chesney piosenkarz

Artykuły na temat: kenny chesney piosenkarz
 • Country przed rapem

  Piosenkarz country Kenny Chesney wskoczył z albumem "Lucky Old Sun" na 1. miejsce amerykańskiej listy najlepiej sprzedających się płyt.

 • Żałuje ślubu z aktorką

  Gwiazdor country Kenny Chesney uważa, że jego związek z Renee Zellweger mógł przetrwać, gdyby nie wzięli ślubu.

 • Najbardziej dochodowi artyści dekady

  Amerykanie opublikowali listę najbardziej dochodowych artystów ostatniego dziesięciolecia. Na szczycie znalazła się kanadyjska diwa Celine Dion, wyprzedzając popularnego piosenkarza country Kenny'ego Chesneya i grupę Dave Matthews Band.

 • Zellweger nigdy nie wyszła za mąż

  Małżeństwo między Renee Zellweger (36 l., "Dziennik Bridget Jones" ) a piosenkarzem country Kenny Chesney'em (37l.) nigdy nie zostało zawarte - przynajmniej w świetle prawa. Związek aktorki i piosenkarza został właśnie anulowany przez Sąd Najwyższy w Los Angeles. Rzecznicy Zellwegger oraz Chesney'a byli nieuchwytni dla dziennikarzy.

 • Legenda rocka przeciętnie na listach sprzedaży

  Pierwszy od ośmiu lat studyjny album słynnej brytyjskiej grupy Deep Purple rozszedł się zaledwie w 51 tys. egzemplarzy w pierwszym tygodniu sprzedaży.

 • Świetny wynik AC/DC!

  784 tysiące egzemplarzy - tyle australijska, hardrockowa grupa AC/DC sprzedała w samych Stanach Zjednoczonych. Album "Black Ice" to powrót słynnego zespołu po ośmiu latach przerwy.

 • Prince: Koncertowy pewniak

  Wśród podsumowań mijającego roku pojawiło się także zestawienie obejmujące najlepiej zarabiających artystów za ich występy w Stanach Zjednoczonych. Zwycięzcą koncertowego "box-office'u" został Prince, który na biletach zarobił 87,4 miliona dolarów.

 • Country pobiło gigantów rapu

  Czy wiecie kim jest Reba McEntire? Kanye West i 50 Cent już wiedzą...

 • Płyta Katy Perry zanotowała wzrost sprzedaży o 417%!

  Chris Brown z najlepiej sprzedającą się płytą w USA. Katy Perry nieoczekiwanie na 2. miejscu.

Wideo na temat: kenny chesney piosenkarz
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Co nas kręci

  Niezwykła pasja zwykłych ludzi wyłania się z motocyklowego dokumentu "Co nas kręci", którego siłą są wywiady z przeciętnymi pasjonatami dwóch kółek. Mimo, że część z nich z motocyklizmem miała do czynienia zawodowo jak Kenny Rogers, pierwszy Amerykanin na podium Moto GP, Jason DiSalvo, zwycięzca Daytony czy Keith Code, twórca California Superbike School to reżyser Bryan H. Carroll oszczędza nam tej wiedzy aż do napisów końcowych, tworząc wrażenie, że jednośladów może dosiadać każdy i czerpać...

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...