• Informacje na temat:

  keri russell zdjęcia

Artykuły na temat: keri russell zdjęcia
 • "Czarna lista": Serial to przede wszystkim praca

  Zawód: Amerykanin Keri Russell była w ciąży, ale w serialu nie było tego widać. Nasi scenarzyści wpletli moją ciążę w serial. Gdyby moja postać nie była w ciąży, korzystalibyśmy z innych ujęć...

 • Keri Russell: Dama wśród małp

  Jako 22-latka podbiła serca widzów na całym świecie tytułową rolą w serialu "Felicity". Potem mogliśmy ją zobaczyć w produkcjach "Mission: Impossible III", "Co w trawce piszczy" i "Cudowne dziecko". Teraz Keri Russell występuje w bijącym rekordy popularności serialu "Zawód: Amerykanin" i jest bohaterką filmu "Ewolucja planety małp", który 11 lipca zadebiutował na ekranach polskich kin.

 • Gwiazdy po latach: "Felicity"

  ...przez Keri Russell, Felicity Porter. Jak mogłoby być inaczej - w pierwszych scenach pilotowego odcinka Felicity kończy szkołę, poznaje chłopaka swoich marzeń i w jednym momencie rezygnuje ze studiów(...), Benem i Joelem? Jak radzą sobie Meghan, Julie i Elena? Odpowiedź znajdziecie poniżej. Keri Russell, czyli Felicity Porter Po zakończeniu emisji serialu na kilka lat wycofała się z show-biznesu...

 • Russell i Lane rabują

  Keri Russell ( "Byliśmy żołnierzami" , serial "Felicity") i Nathan Lane ( "Klatka dla ptaków" , "Wspaniała Susann" ) zagrają główne role w komedii "Cabbages and Queens". Film będzie opowieścią o amerykańskiej dokumentalistce, która wikła się w aferę kryminalną w Wielkiej Brytanii. Zdjęcia do projektu rozpoczną się już w lipcu.

 • Kanibale z internetu

  Keri Russell, gwiazda serial u "Felicity", i Thomas Kretschmann, jeden z bohaterów "Pianisty" , wystąpią w niezależnym horrorze "Butterfly, a Grimm Love Story". Scenariusz filmu zainspirowany został stale rosnącą liczbą internetowych stron o kanibalach.

 • Baseballista Kevin Costner

  Kevin Costner ( "List w butelce" , "Znamię" ) wcieli się w jednego z głównych bohaterów obyczajowego filmu "The Upside of Anger". Aktor zagra byłego zawodnika drużyny baseballowej, który stara się pocieszyć rodzinę swojego zmarłego przyjaciela. Pogrążoną w smutku wdową będzie Joan Allen ( "Bez twarzy" ), zaś jako jej cztery dzielne córki wystąpią Keri Russell ( "Byliśmy żołnierzami" ), Evan

 • Sierpniowy pośpiech Rhys-Meyersa

  Irlandzki aktor, Jonathan Rhys-Meyers ( "Aleksander" ) oraz jego partnerka z filmu "Mission Impossible 3" , Keri Russell ( "Byliśmy żołnierzami" ) zostali wybrani do najnowszego filmu Kirsten Sheridan. "August Rush" to love story opowiadająca historię pary cudownie utalentowanych muzyków, którzy spędzają ze sobą jedną noc, a następnie zostają rozdzieleni na dziesięć lat.

 • Crudup w "Mission Impossible 3"

  Billy Crudup ( "Duża ryba" , "Wszyscy mówią: Kocham cię" ) zagra główną rolę w "Mission: Impossible 3" , kolejnej części przygodowej serii, którą reżyseruje J.J Abrams (reżyser serial u "Felicity"). Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w sierpniu 2005.

 • Tom Cruise rozpoczął misję

  Tom Cruise ( "Zakładnik" , "Wojna światów" ) we wtorek, 12 lipca, rozpoczął w Rzymie prace na planie filmu "Mission: Impossible 3" . W pierwszej nakręconej scenie aktor przemknął Tybrem na ślizgaczu. Tom Cruise po raz trzeci wciela się w agenta Ethana Hunta.

 • Nowy western Kevina Costnera

  Kevin Costner, twórca obsypanego Oscarami "Tańczącego z wilkami" i ciepło przyjętego przez krytykę i publiczność "Open Range" , zamierza wyreżyserować swój trzeci western. Tym razem twórca, który obejmie również główną rolę, nakręci opowieść zatytułowaną "Horizon". Nie wiadomo jednak, czy projekt będzie następnym filmem gwiazdora, czy też zostanie zrealizowany dopiero za jakiś czas.