• Informacje na temat:

  kevin baran

Artykuły na temat: kevin baran
 • Letnie Tanie Kinobranie w Krakowie

  Kino Pod Baranami zaprasza na Letnie Tanie Kinobranie, czyli doroczny wakacyjny przegląd filmowy. W programie najciekawsze filmy ostatnich lat i klasyka światowego kina. Akcja już trwa, a zakończy się dopiero 30 sierpnia.

 • "Marley" otworzy Krakowski Festiwal Filmowy

  "Marley" - dokumentalna opowieść o legendarnym muzyku reggae Bobie Marleyu w reżyserii Kevina Macdonalda otworzy 28 maja 52. Krakowski Festiwal Filmowy. Organizatorzy imprezy spodziewają się też wizyty reżysera filmu.

 • "Marley": Słynniejszy od Elvisa!

  Premierowym pokazem dokumentu "Marley" Kevina Macdonalda rozpoczęła się w poniedziałek, 28 maja, 52. edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Twórca obrazu - znany brytyjski reżyser ("Ostatni król Szkocji") - był gościem specjalnym seansu.

 • Nominowane makijaże i fryzury

  Ogłoszono nominacje do kolejnej nagrody wyróżniającej przedstawicieli poszczególnych filmowych grup zawodowych. Tym razem Gildia Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur (Hollywood Makeup Artist & Hair Stylist Guild) ogłosiła nominowanych do swojej nagrody, która zostanie przyznana po raz czwarty. W walce o wyróżnienia zmierzą się między innymi przeboje "Frida" , "Chicago" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" .

 • KFF: Dla profesjonalistów i zwykłych widzów

  104 filmy krótkometrażowe - dokumentalne, fabularne oraz animacje - zarówno polskich, jak i zagranicznych twórców zostaną zaprezentowane podczas 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się od 28 maja do 3 czerwca w Krakowie.

 • KFF: Jedyny taki festiwal w Polsce

  W poniedziałek, 23 maja, rozpoczyna się 51. Krakowski Festiwal Filmowy - jedyna w Polsce impreza filmowa, której laureaci mogą ubiegać się o Oscara i Europejską Nagrodę Filmową. Podczas 7 dni pokazane zostaną 223 filmy - 42 fabuły, 49 animacji, 132 dokumenty. Projekcjom będą towarzyszyć koncerty, spotkania z twórcami, wystawa, warsztaty dokumentalne, branżowe konferencje, pitching Dragon Forum oraz Targi Filmowe.

 • KFF: Krakowskie premiery dokumentalne

  Pod koniec maja startuje 52. Krakowski Festiwal Filmowy. W programie 7 dni festiwalowych, blisko 250 filmów oraz niekończący się ciąg atrakcji dla fanów kina oraz okazji do spotkań z twórcami z całego świata.

 • Przodem do tyłu

  "Chłopak do towarzystwa" , reż. Shari Springer Berman, Robert Pulcini, USA 2010, dystrybutor Kino Świat International, premiera kinowa 16 grudnia 2011 roku.

Wideo na temat: kevin baran
 • Musimy porozmawiać o Kevinie

  Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja..." Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra...

 • Cisza

  Rower znaleziony w polu pszenicy. Zaginiona dziewczyna. Historia lubi się powtarzać? 23 lata wcześniej znaleziono dokładnie w tym samym miejscu zamordowaną i zgwałconą Pię. Czy to samo teraz stało się z trzynastoletnią Sinikką? Krischan, emerytowany policjant, który prowadził śledztwo przed laty, jest przekonany, że sprawy są połączone. Wtedy nie udało mu się złapać mordercy. Tym razem on i jego młodszy kolega David są jeszcze bardziej zdeterminowani, żeby doprowadzić winnego przed sąd....

 • Who Am I. Możesz być kim chcesz

  Utrzymany w klimacie kultowych filmów "Sala samobójców" i "Biegnij Lola, biegnij" film opowiada historię młodego nieudacznika, zafascynowanego technologiami komputerowymi, który dołącza do grupy idealistów włamujących się do serwerów korporacji czy grup stosujących sprzeczne z normami moralnymi chwyty (zebranie skinheadów, serwer firmy kosmetycznej przeprowadzającej doświadczenia na zwierzętach). Po kilku udanych akcjach pragną oni uznania legendy hakerów, człowieka ukrywającego się pod...