• Informacje na temat:

  kevin costner dzieci

Artykuły na temat: kevin costner dzieci
 • Kevin Costner ma kolejnego syna

  Aktor Kevin Costner (53 l.) i jego żona są dumnymi rodzicami kolejnego syna - poinformował rzecznik gwiazdora Arnold Robinson.

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Kevin Costner ojcem po raz... siódmy

  Aktor Kevin Costner (55 l.) zostanie ojcem po raz siódmy. Podwójny zdobywca Oscara i jego żona Christine Baumgartner (36 l.) spodziewają się trzeciego wspólnego dziecka.

 • Julia Roberts w reklamie. Po włosku

  Włoscy spece od reklamy wiedzą kogo zapraszać do swoich spotów, by przyciągnąć rzesze nowych klientów. Kevin Costner, Antonio Banderas, a teraz Julia Roberts reklamują włoskie produkty... po włosku.

 • Costner ponownie zostanie ojcem

  Amerykański aktor Kevin Costner i jego żona Christine będą mieli drugie dziecko - informuje rzeczniczka gwiazdora.

 • Kevin Costner znów tatą

  Kevin Costner zwierzył się swoim znajomym, iż ponownie zostanie tatą.

 • "Beverly Hills, 90210": Nie była żółtodziobem

  ...już w 1982 roku w komedii "Nocna zmiana", w której występowali sławni dziś aktorzy tacy jak Kevin Costner czy Michael Keaton. Następnie Shannen ponownie wcieliła się w rolę Jenny Wilder w filmach: "Spojrzenie w przeszłość", "Błogosław wszystkim dzieciom", "Ostatnie pożegnanie". Z kolei w 1985 roku dane jej było zagrać u boku Helen Hunt oraz Sarah Jessiki Parker w komedii "Dziewczyny chcą się...

 • Kevin Costner ożenił się

  49-letni Kevin Costner ( "Tańczący z wilkami" , "Open Range" ) zmienił w niedzielę, 26 września, stan cywilny łącząc się węzłem małżeńskim ze swoją wieloletnią przyjaciółką, 30-letnią Christine Baumgartner.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #76

  ..." z Woodym Harrelsonem i Kevinem Costnerem w rolach głównych. Aktualizacja #28: Poznaliśmy datę premiery serialu "Chambers" z Umą Thurman w roli głównej oraz produkcji "Huge in France". Więcej(...) tutaj . Aktualizacja #63: Poznaliśmy datę premiery serialu "Wu Assassins" (8 sierpnia). Więcej informacji o serialu znajdziecie w zapowiedziach poniżej. Aktualizacja #62: Daty premiery...

 • Kevin Costner znów został ojcem

  Amerykański aktor Kevin Costner (52 l.) i jego niemiecka małżonka Christine Baumgartner (33 l.) zostali szczęśliwymi rodzicami - doniósł w poniedziałek, 7 maja, magazyn "People".

Zdjęcia na temat: kevin costner dzieci
Wideo na temat: kevin costner dzieci
 • Musimy porozmawiać o Kevinie

  Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja..." Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Jeszcze większe dzieci

  Kontynuacja "Dużych dzieci" z 2010 roku. W sequelu bohater grany przez Adama Sandlera przenosi się wraz z rodziną do miasteczka, w którym dorastał. Lenny (Adam Sandler) przeprowadza się do rodzinnego miasta i wkrótce odkrywa, że wśród starych i nowych dręczycieli, stukniętych kierowców autobusów, pijanych gliniarzy na nartach i intruzów na balach kostiumowych, znajdzie się też miejsce na codzienne szaleństwo.