• Informacje na temat:

  kevin costner producent

Artykuły na temat: kevin costner producent
 • "Better Call Saul": Więcej niż bon moty

  ...kiedyś, że przekonał pewną kobietę, iż jest Kevinem Costnerem, ponieważ głęboko w to wierzył. Pora, by Saul przekonał teraz nas, że jest bohaterem równie fascynującym jak Walter White. Rozwinięcie(...) uczynić Saula głównym bohaterem zupełnie nowej produkcji, rozważano różne formaty - według jednej z koncepcji Vince'a Gilligana i Petera Goulda (producenta "BB" i drugiego z twórców "BCS"), miała to...

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • "Beverly Hills, 90210": Nie była żółtodziobem

  ...już w 1982 roku w komedii "Nocna zmiana", w której występowali sławni dziś aktorzy tacy jak Kevin Costner czy Michael Keaton. Następnie Shannen ponownie wcieliła się w rolę Jenny Wilder w filmach(...)" pośrednio przyczyniły się do podjęcia przez Doherty decyzji o odejściu z planu serialu. Nie był to jednak koniec jej współpracy z Aaronem Spellingiem. Cztery lata później otrzymała ona od tego producenta...

 • Córka Kevina Costnera w filmie taty

  Córka Kevina Costnera - Lily McCall - wystąpiła u boku ojca w filmie "Black or White". 28-latka zaprezentowała umiejętności wokalne w scenie pogrzebu.

 • Whitney Houston wróciła na odwyk

  ..., w którym Houston wystąpiła u boku Kevina Costnera. Wiadomo jednak, że nie weźmie ona udziału w tym projekcie. Producenci remake'u filmu są obecnie na etapie poszukiwań młodszej aktorki i piosenkarki...

 • Bryan Adams: Nierozważny i nieromantyczny

  5 listopada to ważna data w życiu Bryana Adamsa. Tego dnia w 1959 roku przyszedł na świat w Kingston w Kanadzie, a dokładnie 25 lat później, w 1984 r., ukazała się płyta "Reckless", która do dziś pozostaje jednym z jego największych sukcesów.

 • Kevin Costner: Życie jak western

  Aktor, reżyser, biznesmen, sportowiec - 58-letni zdobywca Oscara nie daje sobie chwili wytchnienia. Dziś Kevin Costner czuje się najlepiej, gdy ze swoim zespołem country wyrusza w kolejną trasę.

 • Swank i Costner przeciw terroryzmowi

  Hilary Swank ( "Za wszelką cenę" ) i Kevin Costner ( "Tańczący z wilkami" ) będą narratorami pełnometrażowego dokumentu opowiadającego o ataku terrorystycznym na wieże World Trade Center. Na film, który wyreżyseruje producent NBC News Linda Ellaman, złoży się zarówno pięć historii osób, które przeżyły katastrofę, jak i analiza wyników komisji badającej okoliczności ataku.

 • Sequel "Tańczącego z wilkami"?

  Bardzo prawdopodobne, iż już niedługo będziemy na ekranach kin oglądać sequel słynnego filmu Kevina Costnera "Tańczący z wilkami". Studio Pacifica Film Development zakupiło prawa do ekranizacji nieopublikowanej książki Michaela Blake'a "The Holy Road". Właśnie na jej podstawie ma powstać kontynuacja, nagrodzonego siedmioma Oscarami, przeboju.

 • Kevin Costner trenerem?

  Kevin Costner prowadzi rozmowy w sprawie zagrania głównej roli w dramacie sportowym Niki Caro zatytułowanym "McFarland".