• Informacje na temat:

  kevin costner reżyser

Artykuły na temat: kevin costner reżyser
 • ​Pianista zagra Houdiniego

  ...wielkim zaszczytem - powiedział Brody. Ostatnie produkcje kanału "History" - "Wikingowie" czy "Hatfields & McCoys" z Kevinem Costnerem, cieszyły się dużą popularnością, tak więc można spodziewać się, że(...)W czteroodcinkowym miniserialu o życiu Houdiniego i jego żony - Bess, oprócz Brody’ego zobaczymy, znaną z "House of Cards", Kristen Connolly. Reżyserem został nominowany do Oscara Uli Edel...

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Nagrody Emmy 2012 rozdane!

  ...- "Downton Abbey" Steve Buscemi - "Zakazane imperium" Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym WYGRANA:  Kevin Costner - “Hatfields & McCoys" Bill Paxton - “Hatfields & McCoys" Woody(...) dramatycznego kręconego przy użyciu jednej kamery (reżyser odcinka pilotażowego - David Latham). "Zmiana w grze" została najlepszym filmem telewizyjnym. Statuetki zdobyła także w kategoriach...

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Whitney Houston wróciła na odwyk

  ..., w którym Houston wystąpiła u boku Kevina Costnera. Wiadomo jednak, że nie weźmie ona udziału w tym projekcie. Producenci remake'u filmu są obecnie na etapie poszukiwań młodszej aktorki i piosenkarki(...) portalu TMZ.com. Piosenkarka powróci na ekrany kin po 15 latach przerwy. Ma zagrać w sequelu hitu z 1995 roku "Czekając na miłość". Reżyser Forest Withaker obecnie dopracowuje razem ze scenarzystką Terry...

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodszą laureatką Oscara była sześciolatka, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Marii Skłodowskiej-Curie, a w 2010 roku po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie - to niektóre z ciekawostek związanych z Oscarami.

 • Kevin Costner zagra w kosza?

  Kevin Costner tak bardzo polubił koszykówkę, że rozważa zrobienie filmu o tym właśnie sporcie.

 • Kevin Costner dla potomnych

  Amerykański aktor i reżyser, Kevin Costner ( "Tańczący z wilkami" ), który najlepsze lata w Hollywood ma już chyba za sobą, doczekał doniosłej chwili, która pozwoli upamiętnić jego obecność w historii kina. Aktor pozostawił bowiem odcisk swojej dłoni i stopy przy Grauman's Chinese Theater w Los Angeles.

 • Kevin Costner znów coś kręci

  Reżyser i aktor Kevin Costner postanowił kontynuować swoją osamotnioną krucjatę, mającą na celu przywrócenie popularności westernom.

 • Kevin Costner: Gotowy na więcej

  Od czasu, kiedy Kevin Costner tańczył z wilkami, minęło już niemal ćwierć wieku - ale wystarczy jedno spojrzenie, by przekonać się, że ten wielki aktor w każdej chwili mógłby podjąć wyzwanie podobnego kalibru.