• Informacje na temat:

  kevin i danielle

Artykuły na temat: kevin i danielle
 • Kevin Jonas zaręczony

  Najstarszy z muzycznego rodzeństwa z zespołu Jonas Brothers - Kevin zaręczył się w środę ze swoją dziewczyną Danielle Deleasa.

 • Kevin Jonas będzie ojcem

  Najstarszy z braci Jonasów spodziewa się swojego pierwszego dziecka z żoną Danielle Deleasą.

 • Kevin Jonas: Ślub już niedługo

  Nick Jonas z zespołu The Jonas Brothers zdradził, że jego brat Kevin ma zamiar wziąć ślub ze swoją partnerką Danielle Deleasa jeszcze tej zimy.

 • Kevin Jonas wpuszcza kamery do domu

  Najstarszy członek The Jonas Brothers, 23-letni Kevin, będzie głównym bohaterem nowego reality show.

 • Serialowe wieści zza oceanu: wakacyjne premiery

  .... W docenionym na całym świecie serialu występują m.in. Taylor Schilling, Uzo Aduba, Kate Mulgrew, Laura Prepon, Laverne Cox, Dascha Polanco, Danielle Brooks, Selenis Leyva, Samira Wiley, Taryn Manning, Yael(...) jest dostępny w księgarniach. W telewizyjnej produkcji występują Corey Stoll, David Bradley, Mia Maestro, Kevin Durand, Jonathan Hyde, Richard Sammel.

 • Zaskakujące zaręczyny młodego idola

  Kevin Jonas z grupy Jonas Brothers zaskoczył swoje fanki, niespodziewanie prosząc o rękę swoją dziewczynę Danielle Deleasa.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #93

  Harrelsonem i Kevinem Costnerem w rolach głównych. Aktualizacja #28: Poznaliśmy datę premiery serialu "Chambers" z Umą Thurman w roli głównej oraz produkcji "Huge in France". Więcej informacji(...) ("When They See Us"). Aktualizacja #21: Dzisiaj w serwisie zadebiutował drugi sezon serialu "Secret City". W rolach głównych możemy zobaczyć Annę Torv ("Fringe") i Danielle Cormack ("Wentworth...

 • 22-latek zostanie ojcem?

  Dwaj bracia Jonas wkrótce zostaną wujkami! Jak donoszą amerykańskie media, Kevin Jonas z zespołu The Jonas Brothers najprawdopodobniej będzie ojcem.

 • Idol nastolatek wziął ślub!

  Kevin Jonas z zespołu Jonas Brothers złamał serca milionom fanek na całym świecie.

 • 18-letni gwiazdor spotyka się z 26-letnią Australijką

  Romans Nicka Jonasa, znanego z rodzinnej grupy The Jonas Brothers, i australijskiej wokalistki Delty Goodrem zaczyna być poważny.

Wideo na temat: kevin i danielle
 • Musimy porozmawiać o Kevinie

  Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja..." Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra...

 • Cop Out. Fujary na tropie

  Funkcjonariusze Jimmy Monroe i Paul Hodges trzymają na muszce uzbrojonego mordercę. Mają strzelać na trzy. Ale zaraz, czy to oznacza 1...2...i strzał, czy też 1.2.3.i strzał? Ciosy powalają boleśnie, ale śmiech powala jeszcze mocniej (a może na odwrót?), gdy gwiazda kina akcji Bruce Willis i doskonały komik Tracy Morgan łączą siły jako para kłótliwych, ale osłaniających swoje tyły gliniarzy z Brooklynu. Kevin Smith (Clerks-Sprzedawcy, W pogoni za Amy) wyreżyserował pełen akcji i komicznych...

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...