• Informacje na temat:

  kevin sam w domu dom na sprzedaż

Artykuły na temat: kevin sam w domu dom na sprzedaż
 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  Tytułowa bohaterka to szalenie dynamiczna młoda prawniczka, absolwentka Harvardu, która na sali sądowej czuje się jak ryba w wodzie. Poza pracą nie wszystko układa się już tak świetnie... Prywatnie jest kobietą samotną, wciąż szukającą szczęścia. - Właśnie przekroczyłam trzydziestkę. Czy to coś złego, że dotąd nie znalazłam nikogo dla siebie? - zdaje się mówić. Pamiętacie "Ally McBeal"? Co dziś...

 • "Kevin sam w domu": Ośmiolatek, który podbił świat!

  Ten film z pewnością oglądał każdy z nas. Pytanie, ile razy? "Kevin sam w domu" - opowieść o dzielnym 8-latku, który przechytrzył dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy, a przy okazji uświadomił sobie, jak ważna w życiu jest rodzina - bawi widzów na całym świecie już od 24 lat.

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • Chcą sprzedać dom Kevina!

  Pochodzący z lat 20. XX wieku dom, w którym toczyła się akcja filmowego hitu "Kevin sam w domu" ("Home Alone"), został w czwartek, 5 maja, wystawiony na sprzedaż. Będzie można go kupić za 2,4 miliona dolarów.

 • Ile są warte "filmowe" domy?

  Nie tylko aktorzy, ale także domy, w których rozgrywa się akcja filmu, często stają się symbolami i miejscami kultowymi. Któż nie chciałby odwiedzić pałacu "człowieka z blizną", wejść do willi z filmu "Bodyguard" czy odwiedzić Kevina samego w domu. Jednak gdy ktoś ma ochotę zamieszkać na stałe na dawnym planie filmowym musi głęboko sięgnąć do portfela.

 • Britney Spears wyśmiała męża!

  Małżeństwo Britney Spears i Kevina Federline'a najwyraźniej przeżywa pierwszy poważny kryzys. Słynna wokalistka wyśmiała piosenkę męża, zatytułowaną "Y'All Ain't Ready". Ponoć z tego właśnie powodu Kevin postanowił wyprowadzić się z domu.

 • Tydzień na video i DVD

  wypożyczenia, ukaże się sensacyjna komedia "3000 mil do Graceland" z gwiazdorską obsadą - na planie spotkali się między innymi Kurt Russell, Kevin Costner, Courtney Cox-Arquette, Christian Slater, David Arquette i Ice-T. W tym samym dniu na kasetach i płytach (video do wypożyczenia, DVD do wypożyczenia i sprzedaży) zadebiutuje mroczny dreszczowiec "Dom Glassów" .

 • Tydzień na DVD

  W tym tygodniu na DVD zadebiutuje kilkanaście ciekawych filmów. Przebojem stanie się jednak niewątpliwie wydanie filmu "Za szybcy, za wściekli" (30 października - DVD do wypożyczenia i sprzedaży(...) i sprzedaży).

 • Tydzień na DVD

  W tym tygodniu na DVD zadebiutuje kilkadziesiąt ciekawych filmów. Największym przebojem stanie się jednak niewątpliwie wydanie filmu "Terminator 3: Bunt maszyn" (28 listopada - DVD do wypożyczenia i sprzedaży). Sięgnąć będzie można także po serial "24 godziny" (24 listopada - dvd do wypożyczenia) oraz filmy "Mustang z dzikiej doliny" (27 listopada - dvd do wypożyczenia i sprzedaży