• Informacje na temat:

  kevin smith plotki

Artykuły na temat: kevin smith plotki
 • Podróże w czasie, czyli nowy trend w serialach

  Visnjic, Sakina Jaffrey. Time After Time Stacja ABC nie pozostała w tyle. "Time After Time" to nowy serial twórcy "The Following", "Jeziora marzeń" i "Stalkera" Kevin Williamsona. Głównym(...) ("Nie z tego świata", "Być człowiekiem"). W rolach głównych występują: Peyton List ("The Tomorrow People"), Riley Smith, Mekhi Phifer, Anthony Ruivivar. Outlander "Outlander" to serial, który...

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  - "Furia" nie jest typem kina wojennego, do którego przywykliśmy - przekonują twórcy produkcji, która 24 października wejdzie na ekrany polskich kin. - Żaden inny film nie pokazuje tak dosadnie namacalnej grozy wojny - dodają.

 • Britney źle skończy?

  "Britney Spears może skończyć jest Anna Nicole Smith" - mówi psychiatra dr Drew Pinsky i obawia się, że może ona umrzeć o wiele za wcześnie, podobnie jak słynna modelka "Playboya". W internecie pojawił się kolejny filmik porno z domniemanym udziałem upadłej gwiazdy.

 • Video, DVD: "Hitch, najlepszy doradca przeciętnego faceta"

  W środę, 24 sierpnia, do sprzedaży i dystrybucji trafia jeden z ostatnich filmów Willa Smitha, "Hitch, najlepszy doradca przeciętnego faceta" . W tej bezpretensjonalnej komedii romantycznej Smithowi partneruje gwiazdka Eva Mendes.

 • Jennifer Lopez w MI3?

  Jedna z witryn internetowych zamieściła informację, jakoby w trzeciej części przeboju "Mission: Impossible" u boku Toma Cruise'a zagrać miała Jennifer Lopez! Już od dłuższego czasu w Sieci pojawiają się doniesienia o przygotowaniach do realizacji sequela obrazu "Mission: Impossible 2" .

 • Ben Affleck nie chce Jennifer Lopez

  Ben Affleck ( "Suma wszystkich strachów" , "Daredevil" ) przyklasnął niedawnej decyzji producentów swojego najnowszego filmu zatytułowanego "Jersey Girl". Studio Miramax postanowiło bowiem usunąć z plakatu reklamującego tę opowieść sylwetkę Jennifer Lopez ( "Nigdy więcej" , "Pokojówka na Manhattanie" ), prywatnie narzeczoną aktora. Affleck stwierdził, że rola jego ukochanej jest mała i nie ma wielkiego wpływu na fabułę opowieści.

 • Ben Affleck w opałach

  Ben Affleck ( "Suma wszystkich strachów" , "Daredevil" ) po raz kolejny odczuł skutki klęski kasowej filmu "Gigli" . Wytwórnia Disney'a zrezygnowała właśnie z realizacji najnowszego projektu z udziałem aktora - komedii "Ghosts of Girlfriends Past". Studio zdecydowało o przerwaniu prac na cztery tygodnie przez rozpoczęciem zdjęć.

 • Mel Gibson: Jeździec Apokalipsy

  Show-biznes bez skandalu jest jak żołnierz bez karabinu. My mamy swoje weksle, "taśmy prawdy", owies i kurwiki. Amerykanie tymczasem zawsze mogą liczyć na Mela Gibsona ( Pasja" , "Braveheart. Waleczne serce" ).

 • "Walka o przestrzeń"

  Renata Przemyk to szczególna postać na naszej scenie. Zawsze trochę z boku, zawsze z dystansem do obowiązujących trendów, raz na jakieś czas przypomina o sobie albumem zawierającym oryginalną, ambitną muzykę i dające do myślenia teksty. Jej nowy album „Blizna” jest kolejnym manifestem jej niezależności i twórczej odwagi. O „Wielkim Bracie”, własnym pokoju i bezkrwawej walce o tolerancję, z Renatą Przemyk rozmawiał Jarosław Szubrycht.