• Informacje na temat:

  kevin sorbo

Artykuły na temat: kevin sorbo
 • Nowy serial od twórców "Herkulesa"

  Kevin Sorbo, Sam Raimi oraz Robert Tapert znowu połączą siły i zrealizują nowy serial dla stacji NBC zatytułowany "Miracle Man".

 • "Herkules": Widać upływ czasu?

  Na planie kultowego "Herkulesa" Kevin Sorbo imponował sprawnością fizyczną. Dlatego dla fanów szokiem była wiadomość o zaprzestaniu produkcji z powodu jego poważnej choroby.

 • "Xena: Wojownicza księżniczka": Walczy po stronie dobra

  Niegdyś misją Xeny (w tytułową rolę wcieliła się Lucy Lawless) była zemsta na ludziach za krzywdy, których doznała. Wraz ze swoją armią siała postrach, a każdy, kto ją spotkał, na dźwięk jej imienia drżał ze strachu. Jednak pewnego dnia poznała Herkulesa (Kevin Sorbo). Dzięki niemu Xena zaczęła zastanawiać się nad swoim życiem. Porzuciła mroczną przeszłość i opowiedziała się po stronie dobra...

 • Dwóch i pół

  Kandi. Tymczasem Kandi przedstawia Judith swojemu ojcu, Andy'emu (w tej roli gościnnie występuje KEVIN SORBO - "Hercules: The Legendary Journeys," "Andromeda").

 • Herkules w miasteczku?

  Pojawiły się nieoficjalne informacje, że Kevin Sorbo pojawi się w serialu "Smallville" ("Tajemnice Smallville"). Aktor miałby zagrać się siódmym odcinku siódmej serii.

 • "Bóg nie umarł": : Religijne kuriozum

  Harold Cronk to specjalista od filmów chrześcijańskich. W jego najnowszej produkcji student mierzy się z samym Herkulesem, by udowodnić, że Bóg jednak nie umarł, żyje i ma się dobrze. Ostatecznie jest łopatologicznie, ideologicznie i koszmarnie sztampowo.

 • Herkules w "Smallville"?

  Pojawiły się nieoficjalne informacje, że Kevin Sorbo pojawi się w serial u "Smallville" ("Tajemnice Smallville"). Aktor miałby zagrać się siódmym odcinku siódmej serii.

 • Nominacje do nagród Saturn

  Ubiegłoroczny przebój "X-Men" w reżyserii Bryana Singera zdobył aż dziesięć nominacji do dorocznych nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Filmów Science Fiction, Fantasy i Horrorów (Academy of Science Fiction, Fantasy And Horror Films). Po osiem nominacji uzyskały obrazy: "Przyczajony tygrys, ukryty smok" i "Grinch - świąt nie będzie" .

 • Herkules wraca na duży ekran

  W piątek, 25 lipca, w polskich kinach zadebiutuje widowiskowy "Hercules" Bretta Ratnera z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. To kolejna ekranowa wersja przygód jednego z najsłynniejszych mitologicznych herosów.

Zdjęcia na temat: kevin sorbo
Wideo na temat: kevin sorbo
 • Musimy porozmawiać o Kevinie

  Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja..." Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra...

 • Bóg nie umarł

  Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę profesora Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: "Bóg umarł", i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub... udowodnić, że Nietzsche się mylił. Z całej grupy pierwszorocznych studentów wyzwanie podejmuje tylko Josh. Ma czas do...

 • Cop Out. Fujary na tropie

  Funkcjonariusze Jimmy Monroe i Paul Hodges trzymają na muszce uzbrojonego mordercę. Mają strzelać na trzy. Ale zaraz, czy to oznacza 1...2...i strzał, czy też 1.2.3.i strzał? Ciosy powalają boleśnie, ale śmiech powala jeszcze mocniej (a może na odwrót?), gdy gwiazda kina akcji Bruce Willis i doskonały komik Tracy Morgan łączą siły jako para kłótliwych, ale osłaniających swoje tyły gliniarzy z Brooklynu. Kevin Smith (Clerks-Sprzedawcy, W pogoni za Amy) wyreżyserował pełen akcji i komicznych...

Dyskusje na temat: kevin sorbo