• Informacje na temat:

  kevin spacey plotki

Artykuły na temat: kevin spacey plotki
 • "House of Cards": Zmiana u sterów

  ...obowiązki do sfery produkcyjnej. Pojawiły się natomiast pogłoski, że w podwójnej roli mają sprawdzić się odtwórcy głównych ról - Kevin Spacey i Robin Wright. Plotki okazały się w połowie prawdziwe - o ile Netflix zaprzeczył, jakoby Spacey miał wyreżyserować jakikolwiek odcinek drugiego sezonu, tak efekty pracy reżyserskiej Wright  prawdopodobnie będziemy mieli okazje podziwiać już niedługo...

 • Spacey kontra Superman

  Kevin Spacey ( "Kroniki portowe" , "Życie za życie" ) potwierdził krążące w mediach plotki , że jest żywo zainteresowany wcieleniem się w kolejnym filmie o Supermanie w przeciwnika bohatera, słynnego Lexa Luthora. Nad obrazem "Superman Returns" pracuje Bryan Singer ( "X-MEN 2" ). Jak powiedział aktor, przeprowadził już z reżyserem projektu "kilka poważnych rozmów".

 • Spacey: "Stop zabijaniu gwiazd"

  Kevin Spacey ("Podejrzani", "American Beauty") ma dość rozpowszechnianych w internecie plotek , informujących o śmierci znanych osób. W związku z tym złożył oświadczenie, w którym domaga się, aby przestano wreszcie "zabijać" gwiazdy.

 • "House of Cards": Foster reżyseruje

  W sezonie drugim "House of Cards" szykują się duże zmiany, ale nie obsadowe... Na planie serialu w Baltimore pojawiła się Jodie Foster. Tym razem jednak znana aktorka stanęła po drugiej stronie kamery - zajmuje się reżyserią jednego z odcinków.

 • Jeremy Irons walczy z kryzysem

  Jeremy Irons, 62-letni gwiazdor Hollywood, zostanie prezesem jednej z wielkich firm z Wall Street. W walce z kryzysem pomogą mu Kevin Spacey, Demi Moore i Zachary Quinto, z którymi wystąpi w nowej produkcji J.C. Chandora pt. "Margin Call".

 • Demi Moore dramatycznie schudła

  Kłopoty małżeńskie nie pozostają bez wpływu na sylwetkę Demi Moore. Aktorka dramatycznie traci na wadze, co wszyscy mogliśmy zobaczyć podczas nowojorskiej premiery jej najnowszego filmu "Margin Call".

 • "Uczę się przejmując kontrolę"

  Joss Stone, jedna z największych gwiazd soulu, która debiutowała w 2003 roku w wieku zaledwie 15 lat, wydała w marcu 2007 roku swój trzeci album "Introducing Joss Stone". Artystka uważa go za pierwszy, który pokazuje jej prawdziwą osobowość. W związku z promocją tej płyty gwiazda zwołała międzynarodową konferencję, podczas której portal INTERIA.PL reprezentował Paweł Kasa. Zapytaliśmy Joss o przyczyny fenomenu popularności muzyki inspirowanej soulem i jazzem, o przejmowaniu kontroli nad swoją...