• Informacje na temat:

  kevin spacey wiek

Artykuły na temat: kevin spacey wiek
 • "House of Cards": Dobra wiadomość dla fanów serialu

  Po wakacjach do polskich księgarń trafi druga część trylogii "House of Cards", która zainspirowała twórców hitowego serialu z Kevinem Spacey w roli bezwzględnego Franka Underwooda. Powieść nosi tytuł "Ograć króla".

 • Scarlett Johannson zagra w serialu

  Kolejna gwiazda Hollywood przenosi swoją karierę na mały ekran. Po sukcesie Mattew McConaugheya w "Detektywie" i Kevina Spacey w "House of Cards" czas na piękną Scarlett Johannson. Gwiazda zagra w mini serialu, będącym adaptacją powieści Edith Wharton.

 • Scarlett Johannson w serialu

  Kolejna gwiazda Hollywood chce spróbować swoich sił na małym ekranie. Po sukcesie Mattew McConaugheya w "Detektywie" i Kevina Spacey w "House of Cards" czas na piękną Scarlett Johannson. Gwiazda zagra w miniserialu, będącym adaptacją powieści Edith Wharton.

 • Winona Ryder wystąpi w "White Jazz"

  Winona Ryder, gwiazda takich filmów jak: "Stracone dusze" , "Wiek niewinności" , "Miłość w Nowym Jorku" , wystąpi w kontynuacji słynnego dramatu kryminalnego "Tajemnice Los Angeles". Jak podał branżowy magazyn Variety , aktorce na planie partnerować będą John Cusack ( "Ulubieńcy Ameryki" ) i Nick Nolte ( "Cienka czerwona linia" .

 • David Fincher: Mroczne gry

  Kręci filmy dopiero od 20 lat, ale ma już w swoim dorobku kilka produkcji, które przeszły do historii kinematografii. David Fincher, reżyser-samouk, to prawdziwy fenomen, który już od pierwszego obrazu wypracował własny, niepowtarzalny styl.