• Informacje na temat:

  kevin spacey zdjęcia

Artykuły na temat: kevin spacey zdjęcia
 • "House of Cards": Kolejne zarzuty wobec Kevina Spacey

  Policja w Anglii rozpoczęła śledztwo w sprawie kolejnych przypadków molestowania seksualnego. Kevin Spacey został oskarżony przez trzech mężczyzn.

 • "House of Cards": Nie chodzi w ogóle o politykę

  "Praca przy 'House of Cards' jest najlepszym doświadczeniem w całym moim życiu zawodowym. Będzie mi bardzo miło ciągnąć to tak długo, jak będzie potrzeba" - mówi w rozmowie z RMF FM Michael Dobbs, twórca książkowego pierwowzoru historii Franka Underwooda i producent wykonawczy bijącego rekordy popularności serialu z Kevinem Spacey w roli głównej.

 • "House of Cards": Kevin Spacey wyrzucony! Co dalej z serialem?

  Przedstawiciele Netflixa poinformowali o zakończeniu współpracy z aktorem - Spacey nie zagra w kolejnych odcinkach szóstego sezonu. Oprócz tego Netflix zrezygnował z kontynuowania finałowych prac nad filmem "Gore", którego producentem był Spacey (i grał w nim też główną rolę). Produkcja miała zadebiutować w serwisie w przyszłym roku.

 • Agnieszka Holland o "House of Cards": Nie zawiodłam się

  Agnieszka Holland zakończyła pracę na planie serialu "House of Cards". Polka wyreżyserowała kilka odcinków trzeciego sezonu jednego z najpopularniejszych obecnie seriali na świecie. Przyznaje, że nie zawiodła się na współpracy z Kevinem Spaceyem i Robin Wright, która była głównym powodem przyjęcia propozycji sieci Netflix. Holland docenia ich doskonały warsztat aktorski oraz profesjonalizm na

 • "House of Cards": Spacey patrzy widzom prosto w oczy

  Kevin Spacey dwa razy zdobył Oscara (za role w „Podejrzanych” i „American Beauty”). Człowiek wielu talentów: aktor, reżyser, producent, a nawet dyrektor teatru. Nam opowiada o swoim najnowszym serialu.

 • Piotr Ligienza: Nowy wójt w "Ranczu"?

  W "Ranczo" przymierza się do roli wójta. Prywatnie stroni od polityki. Woli spędzać czas z dziećmi.

 • "House of Cards": Ruszają zdjęcia! Robin Wright zagra główną rolę

  Podczas wczorajszej konferencji prasowej Netflixa Ted Sarandos, dyrektor ds. treści serwisu, oficjalnie potwierdził wznowienie prac nad finałowym, szóstym sezonem "House of Cards" oraz rozwiązaniu współpracy z Kevinem Spacey. Główną rolę w nowej serii, jak spekulowały media oraz fani, zagra Robin Wright (Claire Underwood).

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • "House of Cards": Serial zakończy się na szóstym sezonie

  Dzień po wybuchu skandalu z udziałem Kevina Spacey (Anthony Rapp oskarżył aktora o molestowanie seksualne) Netflix zrezygnował z kontynuacji serialu "House of Cards". Szósty sezon, do którego zdjęcia rozpoczęły się na początku listopada, będzie ostatnim rozdziałem opowieści o Franku Underwoodzie.

 • Aleksandra Kisio i Kevin Spacey: Wspólna pasja?

  Aleksandra Kisio bardzo dobrze wspomina pracę na planie reklamy u boku Kevina Spaceya. Aktorka cieszy się, że udało im się odkryć wspólną pasję - jazdę na nartach. Przy okazji współpracy aktorka zaobserwowała też różnice w zwyczajach aktorów polskich i amerykańskich na planie filmowym.

Wideo na temat: kevin spacey zdjęcia
 • Hit Oscarów: Gwiazdy zrobiły sobie "słit focię"

  Ellen DeGeneres udało się ustanowić nowy rekord w dziedzinie mediów społecznościowych. Zdjęcie, które zrobiła prowadząca galę z największymi gwiazdami Hollywood, zawojowało internet. "Słit focia" m. in. z Meryl Streep, Kevinem Spacey, Bradem Pittem, Angeliną Jolie do momentu zakończenia gali pojawiło się na profilach użytkowników mediów społecznościowych ponad dwa miliony razy. Pomysł przyniósł