• Informacje na temat:

  kevin teraz i wczesniej

Artykuły na temat: kevin teraz i wczesniej
 • Macaulay Culkin z filmu "Kevin sam w domu" tak teraz wygląda! Zmiana jest ogromna

  Macaulay Culkin (36 l.) zasłynął rolą w filmie „Kevin sam w domu”. Później osiągnął jeszcze kilka aktorskich sukcesów, po czym… całkiem zniknął z ekranu. Wrócił po długiej przerwie, ale to już nie było to, co kiedyś – nie było o nim głośno za sprawą aktorskich kreacji, a przez jego najnowsze zdjęcia, które obiegły media. Wyglądał na nich niezdrowo. Teraz pojawiły się nowe fotografie Culkina. Jak...

 • Kto zaopiekuje się dziećmi?

  Piosenkarka Britney Spears i jej były mąż Kevin Federline są bliscy ustalenia, jak podzielą się opieką nad synami w trakcie tournee artystki.

 • Spears bliska porozumienia z byłym mężem

  Piosenkarka Britney Spears i jej były mąż Kevin Federline są bliscy ustalenia, jak podzielą się opieką nad synami w trakcie tournee artystki.

 • W latach 90. nas gorszyli! A teraz?

  Pod koniec lat 90. z wypiekami na twarzy oglądaliśmy ekranowe bezeceństwa serwowane nam przez twórców "American Pie". Teraz - gdy minęło trzynaście lat od premiery filmu, który zapoczątkował kultową dziś serię - możemy jeszcze raz spotkać się z jej bohaterami za sprawą "Zjazdu absolwentów".

 • Dziewczyna męża Britney

  Kevin Federline (28 l.), były mąż Britney Spears, przyznał oficjalnie, że ma nową dziewczynę. Jest nią radio wa prezenterka Liz Hernandez. Federline poznał ją 18 miesięcy podczas wywiadu, którego jej udzielał.

 • Przyjaźń "byłych" Britney Spears

  Kiedyś byli partnerami Britney Spears, teraz się przyjaźnią. Mowa o Justinie Timberlake'u i Kevinie Federline.

 • Były mąż Britney Spears opowiedział o ich 55-godzinnym małżeństwie!

  ...dwa małżeństwa. Z ojcem swoich synów, Kevinem Federlinem wytrwała trzy lata, zaś z pierwszym mężem, Jasonem Alexandrem zaledwie... 55 godzin! Para pobrała się w 2004 roku w Las Vegas. Britney(...) swoich czynów". Teraz milczenie postanowił przerwać jej były mąż. "Alkohol jest narkotykiem, kawa jest narkotykiem, papierosy też są narkotykiem. Tak, byliśmy pod wpływem tych narkotyków" - powiedział...

 • Intercyza Britney Spears

  Gwiazda pop Britney Spears jednak uległa namowom rodziców i zdecydowała się podpisać przedślubną umowę ze swoim narzeczonym Kevinem Federlinem. Wcześniej deklarowała, że nie zamierza niczego podpisywać.

 • Nowe sezony seriali stacji CBS, koniec "The Knick"

  ...tygodnie przed emisją w Polsce. Do szczęśliwców należą m.in.:  "Bull" (serial dramatyczny, w którym główną rolę gra Michael Weatherly), uwspółcześniony "MacGyver", komedie "Kevin Can Wait", "Man With(...) szefów stacji, Cinemax skupi się teraz na produkowaniu porywających seriali akcji.

 • Britney, zrób test na AIDS!

  Kerri Whittington (26 l.), była narzeczona Kevina Federline'a (26 l.), przyszłego męża Britney Spears (22 l.), ostrzegła gwiazdę pop, że powinna sobie zrobić test na AIDS. Federline wcześniej miał często uprawiać przypadkowy seks, nie stosując żadnych zabezpieczeń.