• Informacje na temat:

  kevin z cudownych lat

Artykuły na temat: kevin z cudownych lat
 • "Cudowne lata": Aktorzy znów razem!

  Odtwórcy głównych ról w serialu "Cudowne lata" spotkali się 31 lat po premierze pierwszego odcinka. Niestety, nie na planie filmowym...

 • "House of Cards": Nie chodzi w ogóle o politykę

  "Praca przy 'House of Cards' jest najlepszym doświadczeniem w całym moim życiu zawodowym. Będzie mi bardzo miło ciągnąć to tak długo, jak będzie potrzeba" - mówi w rozmowie z RMF FM Michael Dobbs, twórca książkowego pierwowzoru historii Franka Underwooda i producent wykonawczy bijącego rekordy popularności serialu z Kevinem Spacey w roli głównej.

 • "Cudowne lata": Amerykańska sielanka?

  ...po latach wspominane z rozrzewnieniem. Pierwszy pocałunek, kłótnie z rodzicami, szkolne niepowodzenia... Razem z opowieścią dorosłego Kevina (Daniel Stern), głównego bohatera "Cudownych lat(...) musiało się zmienić, dojrzeć... Podobny los przypadł w udziale głównemu bohaterowi "Cudownych lat", Kevinowi (Fred Savage). Oczywiście jego przemiana nie była aż tak spektakularna i nie wymagała...

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "Cudowne lata": Pozew o molestowanie powodem skasowania serialu?

  Monique Long, która pracowała na planie "Cudownych lat" jako kostiumolog, złożyła w 1993 roku pozew, w którym oskarżyła dwie gwiazdy serialu, Freda Savage'a (Kevin Arnold) oraz Jasona Herveya (Wayne(...) wplatane niewinne osoby. To trudna sytuacja. Pozew był bezpodstawny. To była moja kostiumolog, ale nie obchodzi mnie czy to czyta. Może nie powinnam o tym mówić, ale nie obchodzi mnie to - to...

 • Kevin z "Cudownych lat" został tatą

  Fred Savage, pamiętany jako Kevin Arnold z serialu "Cudowne lata" kręconego w latach 1988 - 1993, ma już 30 lat i po raz pierwszy został ojcem.

 • "Cudowne lata": Co się stało z gwiazdami serialu?

  Fred Savage (Kevin Arnold) W 1988 roku 12-letni wówczas Savage był gwiazdą komedii "Vice Versa". Po "Cudownych latach" wydawało się, że przyszłość należy do niego. Jako Kevin był doskonały. Dziś 38(...) w serialu nie miała łatwego życia z dwoma niesfornymi synami, córką-hipiską i wiecznie niezadowolonym mężem. Po sukcesie "Cudownych lat" Alley Mills wystąpiła m.in. w popularnej "Doktor Quinn" (1993

 • Powracają "Cudowne lata"

  Serial "Cudowne lata" ("Wonder Years"), sentymentalna podróż do czasów młodości głównego bohatera Kevina Arnolda, który w każdym odcinku snuje zabawne, nieco nostalgiczne i wzruszające historie z lat swojego dzieciństwa, powraca na antenę.

 • Gwiazdy po latach: "Cudowne lata"

  Zastanawialiście się kiedyś, co obecnie robią gwiazdy ulubionych seriali z dzieciństwa? Postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i sprawdzić, co stało się z bohaterami "Cudownych lat".

 • Gwiazda "Cudownych lat" mężatką

  Danica McKellar, odtwórczyni roli Winnie Cooper w niezapomnianym serial u "Cudowne lata", która jest z wykształcenia matematykiem, w miniony weekend wyszła za mąż.

Zdjęcia na temat: kevin z cudownych lat
Wideo na temat: kevin z cudownych lat
 • Serial "Cudowne lata"

  Serial opowiadający o typowej rodzinie lat 60. Problemy dorastającego Kevina śledziliśmy z zapartym tchem. Zobacz, kim dzisiaj są gwiazdy "Cudownych lat"!

 • "Cudowne Lata"

  Serial pokazuje życie typowej amerykańskiej rodziny w latach 1968-1973 z punktu widzenia dorastającego Kevina.