• Informacje na temat:

  khloe ciąża

Artykuły na temat: khloe ciąża
 • Khloe Kardashian: A jednak ciąża!

  Według sprawdzonych źródeł amerykańskich mediów, nie tylko Kylie Jenner (20 l.), ale także jej siostra Khloe Kardashian (33 l.) zostanie wkrótce mamą!

 • Khloe Kardashian (33 l.) przedkłada własny wygląd nad dobro dziecka?

 • Kylie Jenner urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

  W rodzinie Kardashianów prawdziwy "baby boom"! W ciąży jest bowiem Khloe, po raz trzeci mamą została także Kim, która wynajęła surogatkę. Teraz media obiegła wieść, że ich przyrodnia siostra, Kylie(...) temat ani słowem. Teraz tłumaczy, dlaczego.  "Przepraszam za trzymanie was w niepewności. Rozumiem, że jesteście przyzwyczajeni do towarzyszenia mi podczas każdej podróży mojego życia. Moja ciąża była...

 • Ciąża w finale "Z kamerą u Kardashianów"

  Największa gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem Kanye'em Westem. Po wielu miesiącach starań North West w końcu zostanie starszą siostrą. Odcinek show, w którym Kim ogłasza nowinę, obejrzymy już 14 czerwca o godz. 20 tylko na kanale E!

 • Kardashian myśli o macierzyństwie

  Gwiazda reality show - Khloe Kardashian, rozważa możliwość pójścia w ślady swojej siostry, Courtney i zostania mamą - pisze portal aceshowbiz.com.

 • Kanye West i Kim Kardashian zostaną rodzicami

  Słynna para - raper i gwiazdka reality show - spodziewa się dziecka.

 • Orgia z siostrami Kardashian?

  Brytyjski aktor i komik Russell Brand w amerykańskim talk show "Chelsea Lately" zaproponował siostrom Kardashian czteroosobową orgię.

 • Kim Kardashian: Ukradła siostrze bikini

  Narzeczona Kanye'a Westa, Kim Kardashian zaprezentowała swe ciało po porodzie. Celebrytka przyznała, że na fotce, którą zamieściła na Instagramie, ma bikini swej siostry Kylie Jenner.

Wideo na temat: khloe ciąża
 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Schronienie

  Mousse (Isabelle Carré) i Louis (Melvil Poupaud) są młodzi, piękni, bogaci i zakochani. Sielankę zakłócają jednak narkotyki, które w krótkim czasie zawładnęły ich życiem. Pewnego dnia para przedawkowała i Louis zmarł. Mousse żyje dalej, odkrywając wkrótce, że jest w ciąży. Na tę wieść ucieka jak najdalej od Paryża. Parę miesięcy później jej "schronienie" odkrywa brat zmarłego.

 • Kraul

  Film opowiada historię romansu rodzącego się między Martinem i Gwen. On jest młodym człowiekiem utrzymującym się z dorywczych prac i drobnych kradzieży. Ją najbardziej kręci pływanie - codziennie z pasją trenuje, wypływając daleko w morze. Życie tych dwojga zmienia się, kiedy ona zachodzi w ciążę, a on niespodziewanie zostaje oskarżony o morderstwo…