• Informacje na temat:

  khloe kardashian modelka

Artykuły na temat: khloe kardashian modelka
 • Khloe Kardashian i Ashley Graham na imprezie marki modowej

  Khloe Kardashian (34 l.) i Ashley Graham (31 l.) były gwiazdami na imprezie jednej z marek odzieżowych w Los Angeles. Siostra Kim Kardashian powiększoną pupę podkreśliła lajkrowymi legginsami, modelka XXL postawiła na pomarańczowy szlafrok, w którym wyglądała jeszcze ponętniej niż zwykle.

 • Kendall Jenner: Nie tylko siostra Kim

  Modelka, aktorka, influencerka. Kendall Jenner, siostra Kim Kardashian, ma głowę na karku i wydaje się najspokojniejszą członkinią szalonego klanu.

 • .... Aktorce po pięciu latach zaczęła przeszkadzać różnica wieku i zerwała z ukochanym! Miała też dość reality-show, w którym on występował. Ponoć ma jeszcze przemyśleć swoją decyzję. Khloe Kardashian(...) nieoczekiwanie poinformował, że Chris Brown został ojcem! Córka piosenkarza urodziła się dziewięć miesięcy temu, a jej matką jest znajoma Browna, modelka o pseudonimi Nia. Gdy jego obecna partnerka...

 • Modelka i futbolista znów razem

  Dzień po ślubie gwiazdy telewizji Khloe Kardashian z graczem Lakersów, Lamarem Odomem, jej starsza siostra, modelka Kim Kardashian ogłosiła, że ona i futbolista Reggie Bush z NFL znowu są parą.

 • Gwiazdor hip hopu "zakochany" w Kim Kardashian

  Amerykański raper Kanye West zdradził prawdziwe uczucia względem Kim Kardashian, do tej pory jedynie koleżanki artysty.

 • Piękne siostry zaskakują

  Co prawda rodzina Kardashian przyzwyczaiła widzów do tego, że w ich rezydencji wszystko może się zdarzyć, ale czwarty sezon programu, to dla domowników istny okres wszelakich zmian. Pomiędzy komedią i chaosem, codziennymi radościami i dramatami rodzinne więzy ponownie wystawione zostaną na liczne próby.