• Informacje na temat:

  kibicujecie

Artykuły na temat: kibicujecie
 • Monika Zamachowska kibicuje związkowi byłego męża

  Monika Zamachowska (46 l.) wielokrotnie powtarzała, że rozstała się w przyjaźni z ojcem swoich dzieci. Na jego ślub jednak się nie wybrała, ale za to wysłała córkę i syna.

 • Oscarowa Noc i wystawa o filmie "Ida" w Muzeum Kinematografii

  Na wystawę poświęconą filmowi "Ida" oraz na Oscarową Noc, czyli kibicowanie polskim kandydatom do tej nagrody w towarzystwie m.in. jednego z nominowanych - operatora Ryszarda Lenczewskiego, zaprasza w lutym łódzkie Muzeum Kinematografii.

 • Anna Lewandowska z Klarą na trybunach. Tak kibicowały Robertowi Lewandowskiemu

  Anna Lewandowska (30 l.) wybrała się ostatnio na mecz Bayernu Monachium z Herthą Berlin. Zabrała ze sobą córeczkę. "Jak zawsze kibicujemy tatusiowi" - ogłosiła na swoim profilu na Instagramie. Na udostępnionym przez nią nagraniu widać, jak na telebimie pokazuje Klarze tatę. Fotoreporterzy nie przepuścili okazji i zrobili kilka fotek żonie i córce Roberta Lewandowskiego. Niestety, polski napastnik nie zanotował żadnego trafienia, ale takich kibicek można mu pozazdrościć.

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

 • Tak Małgorzata Rozenek-Majdan kibicowała Radziowi! Co za emocje!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek nieznany) zawsze mocno kibicuje swojemu mężowi, Radosławowi Majdanowi (46 l.), cokolwiek by nie robił. Taka żona to prawdziwy skarb i widać, że jej emocje są szczere względem Radka. Tym razem mocno trzymała za niego kciuki podczas charytatywnego meczy gwiazd TVN i WOŚP. Były piłkarz wystąpił tam w roli trenera drużyny TVN-u, a Gonia głośno zagrzewała go z trybun, razem ze swoimi synami z poprzedniego małżeństwa. Choć ekscytowała się meczem, to znalazła także...

 • "Policjantki i policjanci": Nowy serial TV4

  Od 29 września na antenie Czwórka można oglądać nowy serial obyczajowy "Policjantki i policjanci". Emisja planowana jest od poniedziałku do czwartku o godz. 19.

 • Justyna Żyła kibicuje Piotrowi Żyle. Byli małżonkowie są coraz bliżej?

  Justyna Żyła (30 l.) mimo rozwodu ma nadzieję na powrót do Piotra Żyły (31 l.)? Szykuje się w zwrot akcji? Być może. W każdym razie była żona skoczka zmieniła podejście i już nie nagaduje na skoczka. Wręcz przeciwnie! Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się wspierający go wpis. Wygląda na to, że byli małżonkowie są bliżej siebie.

 • Trzeci sezon "Warsaw Shore" wiosną w MTV Polska

  "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" wraca na antenę MTV Polska. Wg informacji portalu Wirtualnemedia.pl trzeci sezon reality-show będzie dłuższy od dotychczasowych, pojawią się w nim również nowi uczestnicy.

 • Anna Lewandowska kibicowała mężowi inaczej niż zazwyczaj!

  Anna Lewandowska (29 l.) chyba nigdy nie opuściła żadnego ważnego meczu swojego męża Roberta Lewandowskiego (29 l.) Tym razem także starała się dodać mu otuchy, choć nie pojawiła się na stadionie!

 • "TzG": Grzegorz Łapanowski zabrał na wakacje... mamę!

  Tuż przed rozpoczęciem treningów do programu "Dancing With The Stars" Grzegorzowi Łapanowskiemu udało się wyrwać na krótki urlop do Maroka, gdzie zabrał ukochaną mamę!

Zdjęcia na temat: kibicujecie
Wideo na temat: kibicujecie
 • Wszyscy uczestnicy nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Komu kibicujecie?

  Kto wystąpi w 4. odsłonie polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami"? Zobaczcie...

 • Uprowadzona 2

  Liam Neeson wciela się ponownie w postać Bryana Millsa, emerytowanego agenta CIA, który w "Uprowadzonej" rozpętał prawdziwe piekło porywaczom jego córki. Kiedy w drugiej części Bryan sam stanie się celem tajemniczego mężczyzny pałającego żądzą zemsty, będzie znów musiał wykorzystać swoje "specyficzne umiejętności", aby uchronić swą rodzinę przed zgubą. "Uprowadzona" w reżyserii Pierre'a Morela z 2008 roku okazała się wielkim sukcesem, przynosząc 224 miliony dolarów zysku. Widzowie, w...

Dyskusje na temat: kibicujecie