• Informacje na temat:

  kicz

Artykuły na temat: kicz
 • Sara May: Mam jaja. Wielkie jaja

  Kasia Szczołek na swoim blogu internetowym tym razem zamieściła wpis poświęcony konkursowi Eurowizji: "To obciach i kicz, widowisko dla przygłuchych amatorów" - twierdzi. Z drugiej strony zabiega jednak o udział w konkursie...

 • "Zbliżenia" : Pępowina

  "Zbliżenia" Magdaleny Piekorz - historia toksycznej relacji matki i córki - to film histeryczny, źle napisany, kiepsko zagrany, fatalnie wyreżyserowany, pełen sztuczności i pretensjonalnych gestów. Fabuła, pretendująca do miana eleganckiego psychologicznego dramatu, odpycha nieznośnym emocjonalnym kiczem.

 • "Faceci są po to, by pójść z nimi do łóżka"

  Agnieszka Chylińska uwielbia wracać do czasów, kiedy śpiewała w O.N.A. i nie kojarzona była z kiczem i tandetą. Nie ma w tym nic dziwnego, bez Grzegorza Skawińskiego artystycznie znalazła się na dnie.

 • "Wielkie oczy" : Malarka widmo

  To dziwne, że Timowi Burtonowi - heroldowi eskapizmu, carowi fantazji - najlepiej wychodzą względnie realistyczne filmy biograficzne. Jak dotąd najlepszym jego dziełem był "Ed Wood", opowiadający o klasyku kina klasy Z, teraz ten tytuł należy się "Wielkim oczom", traktującym o oddanej kiczowi malarce Margaret Keane.

 • Ewelina Lisowska rozkraczona pozuje do zdjęcia! To nie wygląda dobrze

  ...moi państwo idealny przykład na to, co pieniądze robią z ludźmi: z wydawałoby się fajnej, rockowej, wyzwolonej laski zrobiła się kiczowata, obnażająca się na insta dziewczyna z kiczowatymi pioseneczkami. Co za szkoda". Gwiazda nie zwlekała długo z odpowiedzią i szybko odpisała komentującej: "Lubię kicz i wciąż jestem zaj***ście wyzwolona".  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Doda "Riotka": Doda przejmuje 2015?

  "#DodaPrzejmuje2015" - takim hasztagiem oznaczono nowy teledysk Dody. Klip "Riotka", w którym rozebrana niemal do naga wokalistka pojawia się na sztucznym koniu, możecie zobaczyć poniżej.

 • ...orzekli, że jej fryzura to kicz. Niektórzy w swoich osądach posunęli się za daleko, co nie uszło uwadze samej zainteresowanej. Postanowiła więc odnieść się do tych opinii. "ja nikomu nie każe lubic...

 • "Rogi" : Detektyw diabła

  Ig (Daniel Radcliffe) budzi się pewnego ranka z rogami na czole. Ig ma rogi, ponieważ ludzie mają go za diabła - ktoś zamordował jego dziewczynę Merrin (Juno Temple), prawdziwego anioła, maskotkę całego miasta, i to właśnie on jest głównym podejrzanym. Dla Iga rogi są przekleństwem, ale też błogosławieństwem, bo dzięki nim zarówno najbliżsi, jak i obcy wyjawiają mu swoje grzechy.

 • "O mnie się nie martw": W pogoni za Ameryką

  ...ta muzyka zawładnęła Polską. - Film obfituje w kicz i przerysowanie, które w tamtych czasach były wyrazem tęsknoty za sukcesem, czyli żeby było u nas jak w Ameryce - dodaje ze śmiechem aktorka...

 • Recenzja Leonard Cohen "Popular Problems": Problemy zbyt popularne

  Na 80. urodziny Leonarda Cohena, z cohenowskiego obozu trafiają do nas dwie płyty. Pierwszą z nich sygnuje swoim nazwiskiem syn Leonarda, Adam. Drugą natomiast sam maestro. I jest to płyta doskonale identyczna, jak poprzednie.

Zdjęcia na temat: kicz
 • Iwona Węgrowska
Wideo na temat: kicz
 • Moje Winnipeg

  Jeden z najoryginalniejszych i najbardziej szalonych filmów ubiegłego roku. Pełna ekscentrycznego humoru podróż do Winnipeg, rodzinnego miasta wielkiego kanadyjskiego reżysera. Dokumentalna fantazja kanadyjskiego reżysera Guya Maddina, znanego polskiej publiczności z festiwalu Era Nowe Horyzonty (w ramach tegorocznej, dziewiątej edycji odbędzie się retrospektywa z jego udziałem). Maddin w swoich obrazach zaciera granice między jawą a snem. Fascynują go: rodzinne miasto Winnipeg, nieme kino,...