• Informacje na temat:

  kiczowate dodatki

Artykuły na temat: kiczowate dodatki
 • Grycan: Nigdy nie założymy dresu

  Uwielbiają wulgarne koturny, lateksowe mini i kiczowate dodatki. Zgodnie podkreślają, że kobiety w dużym rozmiarze mogą być sexy. Czego nigdy nie założą? Dresu!

 • Kiczowaty? Na pewno kultowy!

  Marek Perepeczko zagrał Janosika w 1973 roku. Do końca życia kojarzony był z tą postacią.

 • Kordek już nie śpiewa

  Podczas sobotniego odcinka (26 kwietnia) uczestnicy show śpiewali po dwie piosenki. Każdy zawodnik zaśpiewał piosenkę disco-polo (utwory te Elżbieta Zapendowska nazwała krytycznie "paździerzami") oraz inną piosenkę samodzielnie wybraną. Dariusz Kordek wystąpił w szlagierze grupy Boys "Jesteś szalona", ubrany w kiczowate ciuchy rodem z disco-polowego teledysku. Stylistyka ta i śpiew Kordka nie...

 • Kordek już nie śpiewa

  Skończyła się przygoda muzyczna Dariusza Kordka w programie "jak Oni śpiewają". Aktor utracił szansę na Brylantowy Mikrofon i kontrakt płytowy. Na dodatek został brutalnie skrytykowany przez swoją ex-koleżankę?

 • Gwiazdy dwoją się i troją, by zabłysnąć na czerwonym dywanie i ściankach sponsorskich. W tym celu najczęściej wypożyczają kreacje od znanych projektantów. W wyborze odpowiednich strojów chętnie pomagają im też znani styliści. Niestety, nie każdy wybór kreacji okazał się trafiony, tak jak w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej, Agnieszki Chylińskiej czy Maryli Rodowicz. Sprawdźcie, którym jeszcze polskim gwiazdom przydarzyły się wpadki modowe.

 • Doda bogatsza od Radka

  Kiedy Radosław Majdan dwoi się i troi, żeby odzyskać względy Dody, ona koncentruje się na pracy. I wie, co robi.

 • 2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • Niech żyją lata osiemdziesiąte!

  "Jutro będzie futro" ("Hot Tub Time Machine"), reż. Steve Pink, USA 2010, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 18 czerwca 2010 roku.

 • Doda: Mam w d..., co mówią "niektórzy"

  "Zapoczątkowałam odważny sposób ubierania się" - twierdzi Dorota Rabczewska, podkreślając, że nigdy nie interesowało jej zbytnie zakrywanie ciała, jak również opinia innych. Uwielbiany przez nią róż, "działa na optymistyczną sferę mózgu".

 • "Usta usta": Skandal na weselu

  Główni bohaterowie serialu "Usta usta" - Julia Hoffman (Magdalena Różczka) i Adam Dawidzki (Paweł Wilczak) - nareszcie staną przed ołtarzem. Jednak w dniu ślubu pan młody dostanie biegunki, a na weselu wybuchnie skandal!

Wideo na temat: kiczowate dodatki
 • Passione

  Muzyka jest oknem na świat - pomaga otwierać się na nieznane piękno nowych doświadczeń i inicjować życiowe przemiany. Może być wzniosła i inspirować do rzeczy wielkich, a może być skromna i skłaniać do refleksji. Jeśli wymaga tego sytuacja, potrafi łagodzić obyczaje, a kiedy trzeba, wznieca żar autentycznej, często niekontrolowanej, pasji. Muzyka jest zwierciadłem duszy i funkcjonuje ponad wszelkimi podziałami i kulturowymi niesnaskami. "Neapol to miasto namalowane za pomocą dźwięków. A...

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

Dyskusje na temat: kiczowate dodatki
 • Re: "Daleko od szosy": Pamiętacie Leszka Góreckiego? Krzysztof Stroiński szczerze go nie znosi!

  buraczane to są kiczowate komercyjne tasiemce typu "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość", "Klan", "M jak Miłość" z kiepską grą aktorską (zwłaszcza tzw. naturszczyków), denną fabułą i równie dennymi dialogami, odrealnionym scenariuszem i scenografią, bez żadnego cennego przekazu - takie dodatki do reklam. "Daleko od szosy" jest oparty na faktach, realistyczny i świetnie zagrany, a także ma bardzo