• Informacje na temat:

  kiczowatego stylu

Artykuły na temat: kiczowatego stylu
 • Kiczowate reklamy z udziałem gwiazd

  Dzięki nim można przypomnieć o swojej obecności, znów zaistnieć czy najzwyczajniej podreperować budżet. Znana twarz, która zdecydowała się w nich wystąpić ma być gwarancją sukcesu marketingowego, a jednocześnie wyznacznikiem stylu, klasy, nokautem dla konkurencji. Niektóre bywają nawet dziełami sztuki, ale z pewnością nie te. Reklamy, bo o nich mowa, są źródłem szybkich pieniędzy dla celebrytów...

 • "Obce ciało" : Bez przebaczenia

  W filmie Krzysztofa Zanussiego kolejny raz następuje wojna światów. Tym razem nie ma jednak mowy o pięknym filozoficznym traktacie, w którym tradycyjne wartości sygnowane imieniem Boga są konfrontowane z postępem i amoralnością. "Obce ciało", w którym korporacja ściera się w walce o władzę z klasztorem, przypomina raczej sensacyjny thriller klasy C - kiczowaty i śmieszny, bo nakręcony na poważnie.

 • Angelika Fajcht komentuje strój Polaków: Nie każdy potrafi ubrać się stosownie

  ...- Nie każdy potrafi ubrać się stosownie na każdą imprezę. Jest dużo ludzi, którzy niestety mają stroje, jakie mają - mówi w wywiadzie dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Jej zdaniem aby dobrze się prezentować, niezbędne jest wrodzone wyczucie stylu i doradca wizerunkowy. - Trzeba mieć pewien dar, aczkolwiek podejrzewam, że wystarczy dobry stylista i każdego można ubrać.

 • Za co kochamy Modern Talking?

  160 milionów sprzedanych płyt na całym świecie oraz przeboje, które zna zarówno młode jak i stare pokolenie. O kogo chodzi? Oczywiście o Modern Talking. Grupa w tym roku świętuje 30-lecie i właśnie na tę okazję przygotowano specjalny album, podsumowujący dotychczasową działalność duetu.

 • Wiśniewski urządził żonie urodziny za 50 tysięcy!

  ...spędziłam najpiękniejsze urodziny w życiu. Mój mąż postanowił zrobić mi przyjęcie niespodziankę" - pochwaliła się Dominika. Wszystko zorganizowane zostało w stylu Wiśniewskiego, czyli z przepychem...

 • Recenzja Cannibal Corpse "A Skeletal Domain": Wciąż najGOR(E)si

  Poranna kawa, wieszanie na haku; drugie śniadanie, betonowanie żywcem; obiad, defloracja nożem; kolacja, jeszcze tylko szybka lobotomia czekanem i można iść spać - dzień jak co dzień. Witamy w królestwie Cannibal Corpse.

 • Kiedy Katarzyna Kwiatkowska (42 l.) pojawiła się na rozdaniu Złotych Lwów podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni nie mogła opędzić się od fotografów. Wszystko przez suknię z dość odważnym dekoltem. Choć zdaniem niektórych aktorka prezentowała się kobieco i seksownie, wiele osób uznało, że to strój nie do końca odpowiedni do okazji. Maryla Rodowicz (71 l.) słynie ze swojego barwnego stylu...

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

 • Grycan z hukiem zwolniła stylistkę

  ...relacje z klientkami". Inni uważają, że Grycan zwyczajnie poczuła, iż sama może zadbać o swój wizerunek. Czy wróci do dawnego stylu?

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

Wideo na temat: kiczowatego stylu
 • Angelika Fajcht: Nie każdy potrafi ubrać się stosownie

  Angelika Fajcht w pierwszych latach kariery w show-biznesie znana była z zamiłowania do kiczowatych, nadmiernie eksponujących ciało stylizacji. Dziś stawia na kreacje bardziej klasyczne. Jej zdaniem aby dobrze się prezentować, niezbędne jest wrodzone wyczucie stylu... - Nie każdy potrafi ubrać się stosownie na każdą imprezę. Jest dużo ludzi, którzy niestety mają stroje, jakie mają, i nie każdy

 • Ghost Rider 2

  "Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. Któremu wydaje się, że jest Bogiem, a który w konsekwencji zostaje najgorętszym bohaterem roku. Johnny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę.

 • Opowieść wigilijna

  Londyn, lata czterdzieste XIX wieku. Stary, bardzo skąpy, oschły i źle nastawiony do ludzi kupiec Ebenezer Scrooge dzień Wigilii Bożego Narodzenia spędza w swym sklepie. Oddaje się ulubionemu zajęciu - podliczaniu zysków. Niespodziewanie odwiedza go duch byłego wspólnika, Marleya. Zjawa przestrzega go przed kontynuowaniem skrajnie egoistycznego stylu życia. Zapowiada także przybycie trzech kolejnych duchów, które pomogą Scrooge'owi zrozumieć prawdziwy sens ludzkiej egzystencji. Ta...