• Informacje na temat:

  kid rock plotki

Artykuły na temat: kid rock plotki
 • Pamela i Tommy Lee znowu razem?

  Sprawy sercowe Pameli Anderson obracają się głównie wokół zerwań i powrotów do Kid Rocka lub Tommy'ego Lee. Niedawno zamieściła na swojej stronie internetowej informację, że nie chce kolejnego mężczyzny w swoim życiu. Uczucia chyba jednak znowu wzięły górę.

 • Kid Rock i Pamela Anderson po ślubie

  W ostatnią sobotę, 29 lipca, amerykański muzyk i wokalista Kid Rock (35 l.) w końcu dopiął swego i poślubił Pamelę Anderson (38 l.). Gwiazda "Słonecznego patrolu" przyjęła oświadczyny pochodzącego z Detroit muzyka po krótkim romansie.

 • Kid Rock: Teraz muzyka

  "Mam zamiar znów skoncentrować się na tym, co wychodzi mi najlepiej. Czyli na muzyce" - mówi Kid Rock, były już mąż Pameli Anderson, który ostatnio częściej był bohaterem plotka rskich gazet, niż magazynów muzycznych.

 • Wraca Kid Rock

  O Kid Rocku, charyzmatycznym muzyku i wokaliście, w ostatnich miesiącach było głośno głównie z powodu jego romansów z Sheryl Crow i Pamelą Anderson. Artysta stwierdził jednak, że nadszedł czas, aby przypomnieć o sobie także od strony muzycznej. Producentem jego nowej płyty jest on sam, ale czy mogło być inaczej, skoro powstawała ona w jego własnym studiu, noszącym nazwę Clarkston Chophouse.

 • Pobili się o Pamelę?

  Rapujący rockmen Kid Rock (36 l.) może trafić do więzienia za pobicie innej gwiazdy rocka, Tommy'ego Lee (44 l.) w trakcie ceremonii wręczenia nagród MTV VMA. Podobno poszło o Pamelę Anderson.

 • Metallica wyruszy w trasę?

  Wbrew wcześniejszym oświadczeniom muzyków grupy Metallica o planowanym od dawna urlopie, w Internecie krążą plotki na temat amerykańskiej trasy koncertowej, którą zespół miałby zagrać latem tego roku.

 • Metallica znów w trasie

  Krążące od dłuższego czasu plotki zostały oficjalnie potwierdzone przez samych zainteresowanych - zespół Metallica ruszy latem na trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i to w bardzo doborowym towarzystwie.

 • Pamela Anderson spotyka się z Kanye Westem?

  Amerykańscy specjaliści od plotek donoszą, że Pamela Anderson (38 l.), znana z obfitego biustu gwiazda "Słonecznego patrolu" ma nowego chłopaka. Miałby nim być Kanye West (28 l.), jeden z najsłynniejszych obecnie producentów i raperów w Stanach Zjednoczonych. "Wyglądali razem na szczęśliwą parę" - twierdzi amerykański magazyn "People".

 • Ted Nugent z Jamesem Hetfieldem?

  Kontrowersyjny amerykański gitarzysta Ted Nugent, powiedział niedawno, że jest prawdopodobne, iż na jego nowej solowej płycie gościnnie pojawi się nie kto inny, jak James Hetfield z Metalliki. Album ma pojawić się w sprzedaży nie jesienią tego roku, lecz wiosną 2002 i nosić tytuł "Craveman". Wydawca nie zmienił się i pozostaje nim wytwórnia Spitfire.

 • Pamela i Tommy Lee razem?

  Znów pojawiają się pogłoski o ponownym romansie Pameli Anderson i rockmana Tommy'ego Lee. Przypomnijmy, że gwiazda "Słonecznego patrolu" i perkusista grupy Mötley Crüe byli ze sobą małżeństwem w latach 1995-98. Potem doszło do rozwodu, którego jednym z powodów była przemoc muzyka w stosunku do aktorki.